TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz 3 iş günü içerisinde teslim edilir

Üretim hatalarına karşı {{garantisuresi}} YIL GARANTİ
30,8944
33,3239

AIO Hepsi Bir Arada Bebek Bezi - 3 Beden 17-25kg

Stoklara gelince haber ver.

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Hepsi Bir Arada Bebek Bezi
3 Beden 17-25kg


(Marka tarafından üründe yapılan değişiklikler nedeniyle üretim fazlası olarak kalmıştır. Ürünün kullanım amacını etkiyecek herhangi bir hata yoktur.)*Herşey dahil; Sızdırmaz dış, emici iç katmanlar
*Sızmalara karşı ekstra bacak bariyeri
*Ekstra iç bacak bariyeri
*Kullanım ve yıkamada kolaylık sağlayan ithal cırtbant kapamalar
*Elde veya makinada yıkanabilir
*Öko-Tex 100 Standardı CLASS 1 sertifikalı malzemeler

Dışı PU laminasyonlu sızdırmaz kumaş, içi yumuşak, hızlı emici ve kuru hissettiren microfiber fleece kumaş, orta katmanlar ise çok katmanlı her katman farklı kalitedeki emici kumaşlardan üretilmiştir. Hepsi Bir Arada modeldir. Emici katmanların bacak bariyerinden ayrı olması sızmalara karşı ekstra güvenlik sağlar. Bacaklarda ek sızdırmaz bariyerleri vardır. Cırtbantlar yumuşak ve dayanıklı olup, özel olarak İngiltere'den ithal edilmiştir. Çamaşır makinasında veya elde yıkanabilir. Yıkarken çitilemeyiniz, Çamaşır suyu veya içinde ağartıcı, inatçı lekeleri çıkarır ibareli yıkama maddeleri kullanmayınız. Kesinlikle kaynatmayınız. Bez kiralama firmasına özel üretim olduğu için 60oC'de yıkanabilir. Bu derecedeki sıcak su ve yıkama maddesi bezlerin temizliği ve hijyeni için yeterlidir. Yıkamadan önce kulaklardaki cırtbantları, iç kumaşa zarar vermemesi için içe doğru katlayıp yıkama cırtlarına takın.

Yabancı marka ihracat ürünü olduğu için BabyNEO garanti kapsamında değildir. İade veya değişim ancak ürünün stokta mevcut olması durumunda ve kullanım amacını yüksek derecede etkileyen hatalar olması halinde, kargo ücreti müşteriye ait olacak şekilde özel şartlarla mümkündür. 

Diğer Özellikler
Stok Kodu9037
MarkaOUTLET
Stok DurumuÜrünümüzün stoğu tükenmiştir, şu an üretim aşamasındadır. Yakında tekrar stoğumuzda olacak.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler