TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz 3 iş günü içerisinde teslim edilir

Üretim hatalarına karşı {{garantisuresi}} YIL GARANTİ
32,6298
34,9919

BabyNEO Organik Mavi Kot Ergonomik Kanguru Taşıyıcı

Fiyat:
227,18 TL + KDV
KDV Dahil:
249,90 TL
54,73 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda
BabyNEO markamızın seri sonu outlet ürünüdür.

Organik Pamuk-Keten Ergonomik Kanguru Taşıyıcı


Uluslararası Kalça Bozukluğu Enstitüsü (IHDI) tarafından verilen önerilere göre üretilmiştir.

*Ergonomik
*Hem önde hem de sırtta (baş kontrolü olan bebekler) taşıma imkanı sunar.
*Patentli bacak destekleri ve anatomik yapısı sayesinde bebeğinize en doğru oturuş pozisyonu sunar, kalça ve bacak eklemlerinin doğru bir şekilde gelişimine yardımcı olur.
*Patentli genişletilebilir ve yumuşak dolgulu omuz destekleri ağırlığı dağıtır, kolay taşıma sağlar. Sırt ve bel ağrısına sebep olmaz.
*Özel Organik Pamuk ve Keten karışımı kot kumaştan üretilmiştir.
*Alerji yapmaz
*Hafif ve yumuşaktır
*Terletmez, gerek ebeveyn için, gerekse bebek için çok konforlu bir kullanım sunar.
*Özel kayışları sayesinde kolay giyilip çıkartılır. Ürüne özel üretilen kayış ve aksesuarlar en üst seviyede güvenli taşıma sunar.
*Kolay yıkanır.
*Kullanılan tüm malzemeler özellikle bebek ürünlerine verilen Öko-Tex 100 Standardı Class 1 sertifikalıdır. Zararlı madde içermez.
*İtalya'dan ithal plastik aksesuarlar en az 700Newton basınca dayanıklıdır. Uluslararası bağımsız test kuruluşunda denetlenmiştir.
*17kg'ya kadar bebekler için uygundur.

Organik Pamuk ve Keten karışımı özel kot kumaştan üretilmiştir. Bebeğinizi terletmez. Özellikle ince belli anneler için bel kısmı yumuşaktır, rahatsız etmez. Bebeğinizi hem önde, hem de arkada güvenle taşımanıza yardımcı olur ve ona anne kucağı sıcaklığını verir. Giyip çıkartması çok kolaydır. Yumuşak dokusu ile bebeğiniz kollarınızın arasındaki rahatlığı hisseder. Patentli çıkarılabilir bacak destekleri ile bebeğiniz büyüdükçe ona kalça ve kuyruk sokumu gelişimine en uygun pozisyonu sağlar. M-pozisyonu veya kurbağa pozisyonu olarak bilinen oturuş şekli, dizlerin kalça hizasından daha yüksekte olması ve bacakların yaklaşık 90° açı ile durması olarak ifade edilir. Bu pozisyon doğru kalça gelişimine yardımcı olmaktadır. Bebeklerde doğru kuyruk sokumu ve kalça gelişimi için uygun duruş ve taşıma pozisyonları konusunda Uluslararası Kalça Bozukluğu Enstitüsü (IHDI) tarafından verilen önerilere göre üretilmiştir. Patentli genişletilebilir ve yumuşak dolgulu omuz destekleri sayesinde ebeveyne ağırlığı eşit şekilde dağıtır ve kolay taşıma sağlar. Böylelikle ağır bebekler bile kolay taşınır. 

Markamızın seri sonu moeli olup, üretimden kaldırılmıştır. Kullanımı olumsuz etkileyecek veya güvenlik riski taşıyacak bir kusuru yoktur. Taşıma çantası bulunmamaktadır. 1A ayrılma nedeni, çanta eksikliği, etiket hatası, seri sonu olma nedenlerinden olabilir.

Standart BabyNEO garanti kapsamında değildir.  İade veya değişim kargo ücreti müşteriye ait olacak şekilde veya kullanım güvenliğini yüksek derecede etkileyen hatalar olması halinde, özel şartlarla mümkündür. İade için lütfen ofisimizle irtibata geçiniz.

 

***Bu Model Türk Patent Enstitüsü tarafından tescilli olup, 554 sayılı Endüstriyel Tasarımların Korunması Hakkında Yasa kapsamında koruma altındadır.

Diğer Özellikler
Stok Kodu138
MarkaOUTLET
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)1