TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz 3 iş günü içerisinde teslim edilir

Üretim hatalarına karşı {{garantisuresi}} YIL GARANTİ
32,9662
35,8727

BAMBU Elastik Emici Bez 2 BEDEN 10-20kg

Fiyat:
213,55 TL + KDV
KDV Dahil:
234,91 TL
51,45 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
BAMBU ELASTİK EMİCİ BEBEK BEZİ – Fitted Bez
2 BEDEN 10-20kg arası bebekler için

Sadece emici bez olup sızdırmazlık için üzerine Cover – Sızdırmaz Külot giydirilmesi gerekmektedir.


*Bakteri barındırmaz
*Alerji yapmaz
*Çok yumuşak
*Komple emici gövdeye ek emici ped içerir
*Esnek yapısı ve lastikli bölgeleri sayesinde tam oturur
*Kullanılan tüm malzemelerin Öko-Tex 100 Standardının CLASS 1 sertifikaları bulunmaktadır.

Ürün içeriği: 1 Adet yıkanabilir bambu emici gövde + 1 adet yıkanabilir bambu ara bez (emici ped)


Özel TPE patentli modelimiz, esnek yapısı ile bebeğinizin poposuna tam olarak oturup rahat etmesi ve en iyi şekilde korunması için üretilmiştir. Üretimde kullanılan BAMBU kumaşı doğal bakteri barındırmayan ve alerji yapmayan özelliğe sahiptir. Çok yumuşaktır ve komple gövde emici pedi ile birlikte emicidir. Cırt bantlar ve lastik ısıya, sık ve çok defa yıkamaya dayanıklı özel malzemeden üretilmiştir. Yıkanabilir bebek bezinin üretiminde kullanılan tüm malzemelerin Öko-Tex 100 Standardı'nın özellikle bebek ürünlerine verilen Class 1 sertifikası mevcuttur.

Bezin kulak ve göbek kısmındaki cırt bantlar ile ön taraftaki çıtçıtlar bezi bebeğinizin altına tam oturacak şekilde ayarlamanıza yardımcı olur. Ayrıca kulaklardaki ek bantlar, yıkama esnasında hem bezinizin hem de diğer çamaşırlarınızın zarar görmemesi için düşünülmüştür. Bunun için yıkamadan önce cırt bantları içe doğru katlayıp diğer parçaya yapıştırınız.

Yıkanabilir bebek bezi, içinde 1 adet Ara Bez (emici ped) ile beraber satılmaktadır.

Yıkanabilir bebek bezi 1 (3,5-10kg) ve 2 (10-20kg) olmak üzere iki bedendir.


KULLANIM
Bebek bezinizin en iyi şekilde emiş gücüne sahip olabilmesi için kullanmadan önce 3 defa YIKAYINIZ.!

Havlu bebek bezinin içine aynı kumaştan yapılmış ara bezini koyun. Üstüne (isteğe bağlı olarak bebeğinizin kakasını daha kolay temizlemek için) Liner ekleyebilirsiniz. Havlu bebek bezini cırt bantlar ön yüzde kapatılabilecek şekilde bebeğinizin altına yerleştirin. Havlu bezin sağ ve sol kulaklarını öne getirerek, cırt bantlarını bebeğinizin göbek hizasında kapatın. Bezin bebeğinizin bel çevresinde ve kalçasında düzgün oturup oturmadığını kontrol edin. Cırt bantlar yıkanabilir bezin bebeğinizin beline en iyi şekilde oturması için özel olarak ayarlanabilir şekilde tasarlanmıştır. Daha sonra Sızdırmaz Külodu gerekli ise çıtçıtlarını kapatıp ebadını küçülterek veya açık bırakarak bebeğinizin altına yerleştirin. Külodu cırt bantları önde kapanacak şekilde yerleştirdiğinize emin olun. Sızdırmaz külodun sağ ve sol kulaklarını öne getirerek cırt bantları kapatın. İçteki havlu bezin sızdırmaz külodun bel ve bacak kenarlarından dışarı taşmamasına dikkat edin ki sızma önlenebilsin.
Her bebeğin tuvalet alışkanlığı, yani tuvalet sıklığı ve yoğunluğu farklıdır. Bu nedenle bez değiştirme süresini her aile kendi bebeğine göre kendi belirlemesi gerekmektedir.

Bezi bebeğinizin altından çıkardıktan sonra var ise katı dışkısını tuvalete dökünüz. Arzu ederseniz bebeğinizin kakasını daha kolay temizlemek için 
BabyNEO Pamuk Kumaş Liner veya BabyNEO Bambu Atılabilir Kağıt Liner kullanabilirsiniz. Bu ürünlerimiz özellikle katı tuvaletin kolay atılabilmesi ve bezin daha kolay temizlenmesinde yardımcı olmaktadırlar.


BAKIM ve YIKAMA
Kirli yıkanabilir bebek bezleri genel olarak kumaş bir çantada bekletilebilir. Saklama için BabyNEO Sızdırmaz Islak/Kuru Torba’mızı kullanabilirsiniz. Bezlerinizi 1 günden uzun süre bekletecekseniz, yıkamadan önce 2-3 saat soğuk suda bekletiniz.

Bebek bezinizi, pedi ile birlikte çamaşır makinasında veya elde, yıkama talimatlarına uygun şekilde yıkayabilirsiniz. Çamaşır suyu kullanmayınız. Sabun türevi yıkama maddeleri kullanıldığında, kumaşa yapışarak daha zor eridikleri için iyi durulanmaz ise bebeğin idrarı ile birleşerek alerjik bünyeli bebeklerde kızarıklığa neden olabilir. Bu tip yıkama maddeleri ve karbonat, sirke gibi diğer maddeler kullanıldığında iyi durulayın. Ayrıca yumuşatıcı veya bor katkılı yıkama maddesi ile kalsiyum stearat içerikli sabun (özellikle sabun tozu) da kullanmayınız, çünkü kumaş elyafının içine nüfus ederek veya ipliğe yapışarak bezin emiciliğini engeller. Bambu emici bezinizi düşük ısıda ütüleyebilirsiniz.

Kesinlikle kaynatmayınız. 40oC'lik sıcak su ve yıkama maddesi bezlerin temizliği ve hijyeni için yeterlidir.


Tüm tekstil ürünleri kurutma makinasında düşük ısıda veya kurutma askısında kurutulabilir.

BabyNEO bezinizin tam işlevini gösterebilmesi için, uygun diğer BabyNEO ürünleri ile birlikte kullanmanızı öneririz.


*Yıkanabilir bebek bezi %100 kumaştan üretilmiştir. Herhangi emici kimyasal jel kullanılmamıştır. Bu nedenle kullan-at bezlerdeki gibi çok yüksek emiciliğe sahip olmayabilirler. Kullanılan kumaş katmanların emme kapasitesi ile sınırlıdır. Kumaş emme kapasitesi kadar sıvıyı emebilmekte ve sızdırmaz katman yardımı ile saklayabilmektedir. Kumaşların emme kapasitesinden ve sızdırmaz katmanın saklama kapasitesinden fazla sıvı doğal olarak içerde saklanamayacak ve sızma riski oluşabilecektir. Bunu bir torbaya su doldurmak şeklinde düşünebilirsiniz. O nedenle bez değiştirme sıklığını bebeğinizin tuvalet yoğunluğuna ve sıklığına bağlı olarak sizin ayarlamanız gerekmektedir.

***TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ tarafından tescil edilen bu model 554 sayılı Endüstriyel Tasarımların Korunması Hakkındaki Yasa kapsamında koruma altındadır.
 
Diğer Özellikler
Stok Kodu267
MarkaBabyNEO
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)1

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler