TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz 3 iş günü içerisinde teslim edilir

Üretim hatalarına karşı {{garantisuresi}} YIL GARANTİ
32,6298
34,9919

Bebek Bezi - Pamuk Katlamalı Emici Ped

Fiyat:
45,36 TL + KDV
KDV Dahil:
49,90 TL
10,93 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
PAMUK KATLAMALI EMİCİ PED
1 adet
Naturel Renk
Ürün ebadı: 30x36cm

2 kat %100 pamuk flanel kumaştan üretilmiştir. 36cm'lik kenardan sağ ve sol kenarları içe 3'e katlanarak (3 x 2 kat = 6 kat olacak şekilde), Elastik Emici Bez içine emiciliği arttırmak veya Sızdırmaz Külot (Cover) içine doğrudan konulup kullanılır. Doğrudan Sızdırmaz Külot (Cover) içine koyularak kullanılacak ise emicilik ve sıvıyı tutması açısından birkaç adet birlikte kullanılması önerilir (yeterli miktarda kullanılmaz ise ilk başta ped sıvıyı emecek ancak üzerine basınç geldiğinde sıvının bir miktarını geri vereceği için, bu miktara bağlı olarak sızma görülebilecektir). Ayrıca Tek Beden bezlerde emiciliği arttırmak için mevcut emici ped ile birlikte veya birkaç adet birlikte sadece bu pedden de kullanılabilir. 30x36cm geniş ebadı, yıkama sonrası açarak kurutma imkanı tanıdığından, diğer 5 veya 6 katlı pedlere göre çok daha kısa sürede kurumasını sağlar.

Uluslararası Öko-Tex 100 Standardının özellikle bebek ürünlerine verilen CLASS 1 sertifikalı kumaş ile üretilmiştir. Kanserojen veya bebeğinize zarar verebilecek herhangi bir kimyasal, boyar madde içermez.

Küçük bebeklerde ped boyunun uzun gelmesi durumunda, öncelikle etiketli kenarın istenildiği kadar içe kıvrılması, sonra kenarların kıvrılarak pedin 3 kat yapılması önerilir.

Bakım ve Yıkama:
Çamaşır suyu kullanmayınız. Sabun türevi yıkama maddeleri (özellikle toz sabun), yumuşatıcı ve bor/boraks içerikli yıkama maddeleri emiciliği elgellediklerinden kullanılması önerilmemektedir.
Diğer Özellikler
Stok Kodu268
MarkaBabyNEO
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)1