TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz 3 iş günü içerisinde teslim edilir

Üretim hatalarına karşı {{garantisuresi}} YIL GARANTİ
32,2031
34,8717

Cırtbantlı Tek Beden Cover Set - 1adet Tek Beden Cover + 4adet Sızdırmaz Organik Emici Ped PAPATYA

Fiyat:
808,64 TL + KDV
İndirimli Fiyat (%10) :
727,77 TL + KDV
Kazancınız 80,87 TL
KDV Dahil:
800,55 TL
216,15 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

Cırtbantlı Kapamalı Cover Set

TEK BEDEN
3-20kg arası ayarlanabilir

Set İçeriği: 1 adet Cırtbantlı Cover ve 4 adet Sızdırmaz Organik Emici Ped

Bu setten 2 adet aldığınızda ortalama 1 günlük ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Daha sonrasında eğer ihtiyacınız olursa, veya daha seyrek yıkamak istiyorsanız, ihtiyacınıza göre daha fazla set, tekli cover veya emici ped satın alabilirsiniz.

Her kullanım sonrası Elastik Bambu Emici Pedinizi değiştirirken, Cover’ınızı kirliliğine bağlı olarak makinada veya elde yıkayabilir, veya sadece içini silerek kullanıma devam edebilirsiniz. Bu nedenle daha az cover, daha çok emici ped almanız yeterli olup, parasal açıdan da daha uyguna gelecektir.


Bu setten 2 adet aldığınızda ortalama 1 günlük ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Daha sonrasında eğer ihtiyacınız olursa, veya daha seyrek yıkamak istiyorsanız, ihtiyacınıza göre daha fazla set, tekli cover veya emici ped satın alabilirsiniz.

Her kullanım sonrası Sızdırmaz Organik Emici Pedinizi değiştirirken, Cover’ınızı kirliliğine bağlı olarak makinada veya elde yıkayabilir, veya sadece içini silerek kullanıma devam edebilirsiniz. Bu nedenle daha az cover, daha çok emici ped almanız yeterli olup, parasal açıdan da daha uyguna gelecektir.

Tek Beden cover'ınızın dış yüzeyi uluslararası sertifikalı polyester silinebilir kumaş, iç yüzeyi ise %100 PU ile lamine edilmiş olan külot yumuşaktır ve en üst seviyede koruma sağlar. Su geçirmez ancak nefes alabilir bir kumaştır. Alerji yapmaz, bakteri barındırmaz. 
İnsan sağlığı ve çevre açısından son derece zararlı, kanserojen bir madde olan PVC ve ayrıca naylon, muşamba, paraşüt veya yağmurluk kumaşlarında kullanılan malzemeler içermez. Kullanılan PU yüksek sıcaklığa, sık ve çok yıkamaya dayanıklı, biyolojik geri dönüşümü olan bir malzemedir. Külotun üretiminde kullanılan bütün malzemelerin Öko-Tex 100 Standardı’nın özellikle bebek ürünlerine verilen Class 1 sertifikası mevcuttur.

Sızdırmaz külodun (cover) esnek yapısı ile, kulaklardaki cırtbantlar ve öndeki beden ayarı için yerleştirilen 3 sıra çıtçıtlar ile birlikte külotu bebeğinizin altına tam oturacak şekilde ayarlamanıza yardımcı olur. Ayrıca yıkanabilir bebek bezinin üstüne giydirip çıkarırken kolaylık sağlar. Öndeki dikey çıtçıtlar yardımı ile bebeğinizin bedenine göre ayarlayabilirsiniz. Bacak kısmındaki ek lastikli bariyerler ise istenmeyen sızmaları engellemek için tasarlanmıştır. Özel çift lastikli bariyer sistemi sızmalara karşı ekstra dayanıklıdır. Bacak bariyerlerine ek olarak bel ve göbek kısmındaki ek bariyerler de önden ve arkadan sızmaları engellemek için tasarlanmıştır. Bebeğiniz altını ıslattığında öncelikle içine yerleştirilen emici ped bu ıslaklığı emecektir. Sızdırmaz külot kirlenmemiş ise diğerlerini değiştirmeniz yeterli olacaktır. Çamaşır makinasında veya elde yıkanabilir. Silerek de tekrar kullanımı sağlanabilir.


Sızdırmaz Külot (cover) özel tasarımı sayesinde elastik emici bezler ile de kullanılabilir.

Sızdırmaz Organik Emici Ped’iniz ise, yüksek emici 5 kattan oluşmaktadır, ve en alt katman cover ile aynı kumaştan olup sızdırmazdır. Bu şekilde coverın içinde ikinci bir sızdırmaz bariyer oluşturur. En üst katman ise %100 Organik Pamuk olup, özel gözenekli yapısı sayesinde sıvıları hızla emer ve orta katmanlara iletir.

BAKIM ve YIKAMA
Kullanmadan önce emiciliğine tam olarak kavuşabilmesi için 3 defa yıkayınız.
Bebek bezi pedinizi çamaşır makinasında veya elde, yıkama talimatlarına uygun şekilde yıkayabilirsiniz. Coverı elde yıkıyorsanız çitelemeyiniz, iç kısmına sert bir cisimle sürtmeyiniz, sıyırmayınız. Çamaşır suyu kullanmayınız. "Leke çıkarıcı" olarak tanımlanan yıkama maddelerini dikkatli kullanınız, çünkü bunlar çamaşır suyu içermese bile aynı görevi gören bazı çok kuvvetli enzimler içerebilir ve bu da bezinizi yıpratabilir. Sabun türevi yıkama maddeleri kullanıldığında, kumaşa yapışarak daha zor eridikleri için iyi durulanmaz ise bebeğin idrarı ile birleşerek alerjik bünyeli bebeklerde kızarıklığa neden olabilir. Bu tip yıkama maddeleri ve karbonat, sirke gibi diğer maddeler kullanıldığında iyi durulayın. Ayrıca yumuşatıcı veya bor katkılı yıkama maddesi ile kalsiyum stearat içerikli sabun (özellikle sabun tozu) da kullanmayınız, çünkü kumaş elyafının içine nüfus ederek veya ipliğe yapışarak bezin emiciliğini engeller. Kesinlikle kaynatmayınız. 40oC'lik sıcak su ve yıkama maddesi bezlerin temizliği ve hijyeni için yeterlidir.

Yıkamadan önce gerek kendi kumaşına gerekse diğer kumaşlara zarar vermemesi için külodunuzun cırtbantlarını içe katlayarak yıkama bantlarına kapatınız. Cırtbantları açarken lütfen ucundan tutarak yavaş bir şekilde çekiniz. Aynı şekilde öndeki beden ayarı çıtçıtlarını gerektiğinde açmak için lütfen çıtçıtın yakınından tutup yavaşça çekiniz.

*Yıkanabilir bebek bezi %100 kumaştan üretilmiştir. Herhangi emici kimyasal jel kullanılmamıştır. Bu nedenle kullan-at bezlerdeki gibi çok yüksek emiciliğe sahip olmayabilirler. Kullanılan kumaş katmanların emme kapasitesi ile sınırlıdır. Kumaş emme kapasitesi kadar sıvıyı emebilmekte ve sızdırmaz katman yardımı ile saklayabilmektedir. Kumaşların emme kapasitesinden ve sızdırmaz katmanın saklama kapasitesinden fazla sıvı doğal olarak içerde saklanamayacak ve sızma riski oluşabilecektir. Bunu bir torbaya su doldurmak şeklinde düşünebilirsiniz. O nedenle bez değiştirme sıklığını bebeğinizin tuvalet yoğunluğuna ve sıklığına bağlı olarak sizin ayarlamanız gerekmektedir.

Ürün İçeriği: Cover %100 PU lamine edilmiş polyesterdir. Emici pedin iç yüzeyi %100 organik pamuk, en alt katman %100 pu lamine edilmiş polyester ve orta katmanlar ise çok katlı %30 bambu %70 polyesterdir. Kullandığımız tüm kumaşlar tüm dünyada kabul gören uluslararası Öko-Tex 100 Standardının özellikle bebek ürünlerine verilen Class 1 sertifikasına sahiptir. Bu sertifika ürünümüzde bebeğinize zarar verebilecek kimyasal bulunmadığının uluslararası garantisidir.

Diğer Özellikler
Stok Kodu010
MarkaBabyNEO
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)1