TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz 3 iş günü içerisinde teslim edilir

Üretim hatalarına karşı {{garantisuresi}} YIL GARANTİ
32,6298
34,9919

Çıtçıtlı Tek Beden Cover SET - 1adet Cover + 5adet Elastik Bambu Emici Ped MOR

Fiyat:
990,36 TL + KDV
İndirimli Fiyat (%10) :
891,32 TL + KDV
Kazancınız 99,04 TL
KDV Dahil:
980,45 TL
214,72 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

Çıtçıt Kapamalı Cover SET

TEK BEDEN
3-20kg arası ayarlanabilir

Set İçeriği: 1 adet Çıtçıtlı Cover ve 5 adet Elastik Bambu Süper Emici Ped

Bu setten 2 adet aldığınızda ortalama 1 günlük ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Daha sonrasında eğer ihtiyacınız olursa, veya daha seyrek yıkamak istiyorsanız, ihtiyacınıza göre daha fazla set, tekli cover veya emici ped satın alabilirsiniz.

Her kullanım sonrası Elastik Bambu Emici Pedinizi değiştirirken, Cover’ınızı kirliliğine bağlı olarak makinada veya elde yıkayabilir, veya sadece içini silerek kullanıma devam edebilirsiniz. Bu nedenle daha az cover, daha çok emici ped almanız yeterli olup, parasal açıdan da daha uyguna gelecektir.

Cover’ın dış yüzeyi uluslararası sertifikalı polyester silinebilir kumaş, iç yüzeyi ise %100 PU ile lamine edilmiş olan külot yumuşaktır ve en üst seviyede koruma sağlar. Su geçirmez ancak nefes alabilir bir kumaştır. Alerji yapmaz, bakteri barındırmaz. İnsan sağlığı ve çevre açısından son derece zararlı, kanserojen bir madde olan PVC ve ayrıca naylon, muşamba, paraşüt veya yağmurluk kumaşlarında kullanılan malzemeler içermez. Kullanılan PU yüksek sıcaklığa, sık ve çok yıkamaya dayanıklı, biyolojik geri dönüşümü olan bir malzemedir. Külotun üretiminde kullanılan bütün malzemelerin Öko-Tex 100 Standardı’nın özellikle bebek ürünlerine verilen Class 1 sertifikası mevcuttur.

Sızdırmaz külodun (cover) esnek yapısı ile, göbek ve kulaklarındaki çıtçıtlar külotu bebeğinizin altına tam oturacak şekilde ayarlamanıza yardımcı olur. Ayrıca yıkanabilir bebek bezinin üstüne giydirip çıkarırken kolaylık sağlar. Öndeki dikey çıtçıtları yardımı ile de bebeğinizin bedenine göre ayarlayabilirsiniz. Bacak kısmındaki ek lastikli bariyerler ise istenmeyen sızmaları engellemek için tasarlanmıştır. Özel çift lastikli bariyer sistemi sızmalara karşı ekstra dayanıklıdır. Bacak bariyerlerine ek olarak bel ve göbek iç kısımdaki ek bariyerler de önden ve arkadan sızmaları engellemek için tasarlanmıştır. Yumuşak ve kalın bel lastiği bezin daha rahat oturmasını sağlamaktadır. Bebeğiniz altını ıslattığında öncelikle emici ped veya yıkanabilir emici bebek bezi bu ıslaklığı emecektir. Sızdırmaz külot kirlenmemiş ise diğerlerini değiştirmeniz yeterli olacaktır. Çamaşır makinasında veya elde yıkanabilir. Silerek de tekrar kullanımı sağlanabilir.


Sızdırmaz Külot (cover) özel tasarımı sayesinde hem elastik emici bezler ile birlikte kullanılabilir, hem de bu küloda özel olarak tasarlanmış Elastik Bambu Emici Ped ile birlikte kullanılabilir. Coverın ön ve arka kısmındaki cırtbantları açık durumuna getirerek özel Elastik Bambu Emici Pedinizi buraya sabitleyebilirsiniz. Böylelikle pedinizin bebeğinizin altında hareketleri ile kayma risklerini kaldırmış olursunuz. Kendi pedi yerine Elastik Bambu Emici Bez kullanmak isterseniz, cırtbant kapakçıklarını kapatıp doğrudan bezinizin üstüne giydirebilirsiniz.

Elastik Bambu Emici Ped’iniz ise, yüksek emici 5 kattan oluşmaktadır, her iki taraftaki dış katmanlar bambu kumaşından olup, orta katmanlar sıvıyı hızlı emmek ve içeride saklamak amaçlı sertifikalı polyesterden üretilmişlerdir. Diğer pedlerden farklı yüksek emicilik oranına sahip olması ve özellikle Çıtçıtlı Cover için tasarlanmış olmasıdır. Her iki taraftaki cırtbantları sayesinde Çıtçıtlı Cover’a sabitleyebilir ve pedin bebeğinizin altında kaymasını engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda yan lastikleri yardımı ile de bezi çekince uzar ve kolaylıkla bebeğinizin altına yerleştirebilirsiniz. Bu yan lastikler aynı zamanda sızmalara karşı ek bir bariyer görevi de görmektedir. Pedi arzu ederseniz cırtbantlar dışa bakacak şekilde (bebeğinizin tenine temas etmemesi için) diğer BabyNEO ürünleri ile birlikte kullanabilirsiniz.

BAKIM VE YIKAMA
Kullanmadan önce emiciliğine tam olarak kavuşabilmesi için 3 defa yıkayınız.
Bebek bezi pedinizi çamaşır makinasında veya elde, yıkama talimatlarına uygun şekilde yıkayabilirsiniz. Çamaşır suyu kullanmayınız. Sabun türevi yıkama maddeleri kullanıldığında, kumaşa yapışarak daha zor eridikleri için iyi durulanmaz ise bebeğin idrarı ile birleşerek alerjik bünyeli bebeklerde kızarıklığa neden olabilir. Bu tip yıkama maddeleri ve karbonat, sirke gibi diğer maddeler kullanıldığında iyi durulayın. Ayrıca yumuşatıcı veya bor katkılı yıkama maddesi ile kalsiyum stearat içerikli sabun (özellikle sabun tozu) da kullanmayınız, çünkü kumaş elyafının içine nüfus ederek veya ipliğe yapışarak bezin emiciliğini engeller. Kesinlikle kaynatmayınız. 40oC'lik sıcak su ve yıkama maddesi bezlerin temizliği ve hijyeni için yeterlidir.

Elde yıkama esnasında çitilemeyiniz. İçini silerek kullanımı tercih ediyorsanız, fazla bastırmadan siliniz. Leke çıkarıcı yıkama maddeleri ve kimyasallar, külodunuzun iç sızdırmaz kaplamasına zarar vererek ömrünü kısaltabilir. Çıtçıtları açmak için lütfen çıtçıtın yakınından tutup yavaşça çekiniz.

Tüm tekstil ürünleri kurutma makinasında düşük ısıda veya kurutma askısında kurutulabilir.

BabyNEO bezinizin tam işlevini gösterebilmesi için, uygun diğer BabyNEO ürünleri ile birlikte kullanmanızı öneririz.


*Yıkanabilir bebek bezi %100 kumaştan üretilmiştir. Herhangi emici kimyasal jel kullanılmamıştır. Bu nedenle kullan-at bezlerdeki gibi çok yüksek emiciliğe sahip olmayabilirler. Kullanılan kumaş katmanların emme kapasitesi ile sınırlıdır. Kumaş emme kapasitesi kadar sıvıyı emebilmekte ve sızdırmaz katman yardımı ile saklayabilmektedir. Kumaşların emme kapasitesinden ve sızdırmaz katmanın saklama kapasitesinden fazla sıvı doğal olarak içerde saklanamayacak ve sızma riski oluşabilecektir. Bunu bir torbaya su doldurmak şeklinde düşünebilirsiniz. O nedenle bez değiştirme sıklığını bebeğinizin tuvalet yoğunluğuna ve sıklığına bağlı olarak sizin ayarlamanız gerekmektedir.
Ürün İçeriği: Dış cover %100 PU laminasyonlu polyester olup emici pedlerin her iki yüz Bambu, orta katmanlar Polyester karışımlı kumaşlardandır. Ürünün toplamdaki karışımı %40 Bambu %60 Polyesterdir. Kullandığımız tüm kumaşlar tüm dünyada kabul gören uluslararası Öko-Tex 100 Standardının özellikle bebek ürünlerine verilen Class 1 sertifikasına sahiptir. Bu sertifika ürünümüzde bebeğinize zarar verebilecek kimyasal bulunmadığının uluslararası garantisidir.

Diğer Özellikler
Stok Kodu673
MarkaBabyNEO
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)1