TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz 3 iş günü içerisinde teslim edilir

Üretim hatalarına karşı {{garantisuresi}} YIL GARANTİ
32,6298
34,9919

Çıtçıtlı Tek Beden Elastik Cover / Sızdırmaz Külot - YEŞİL

Fiyat:
263,55 TL + KDV
KDV Dahil:
289,91 TL
63,49 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

Çıtçıtlı Elastik Cover – Sızdırmaz Külot

TEK BEDEN
3-20kg arası ayarlanabilir

İster Elastik Emici Bez ile birlikte, isterseniz özel Elastik Bambu Emici Ped ile birlikte kullanabilirsiniz. Arzuya göre diğer uygun emici pedler ile birlikte de kullanılabilir.

NOT:: Bu ürün sadece sızdırmaz külottur, emiciliği yoktur. İçine mutlaka emici ped veya yıkanabilir emici bez giydirilmesi gerekmektedir. En iyi işlevini gösterebilmesi için BabyNEO Elastik Bambu Emici Ped veya Elastik Bambu Emici Bez ile birlikte kullanımı önerilir.

*Sızmalara karşı çift lastikli bacak bariyeri
*İç kısımda göbek ve sırt bariyerler
*Çıtçıt kapama ile yumuşak göbek bölgesi
*Yumuşak ve kalın bel lastiği ile tam kavrama
*Özel süper emici Elastik Bambu Ped’i için sabitleyici cırtbantlar
*Makinada veya elde yıkanabilir, silinip tekrar kullanılabilir
*Öko-Tex 100 Standardı CLASS 1 Sertifikalı malzemeler


Dış yüzeyi uluslararası sertifikalı polyester silinebilir kumaş, iç yüzeyi ise %100 PU ile lamine edilmiş olan külot yumuşaktır ve en üst seviyede koruma sağlar. Su geçirmez ancak nefes alabilir bir kumaştır. Alerji yapmaz, bakteri barındırmaz. İnsan sağlığı ve çevre açısından son derece zararlı, kanserojen bir madde olan PVC ve ayrıca naylon, muşamba, paraşüt veya yağmurluk kumaşlarında kullanılan malzemeler içermez. Kullanılan PU yüksek sıcaklığa, sık ve çok yıkamaya dayanıklı, biyolojik geri dönüşümü olan bir malzemedir. Külotun üretiminde kullanılan bütün malzemelerin Öko-Tex 100 Standardı’nın özellikle bebek ürünlerine verilen Class 1 sertifikası mevcuttur.

Sızdırmaz külotun (cover) esnek yapısı ile, göbek ve kulaklarındaki çıtçıtlar külotu bebeğinizin altına tam oturacak şekilde ayarlamanıza yardımcı olur. Ayrıca yıkanabilir bebek bezinin üstüne giydirip çıkarırken kolaylık sağlar. Öndeki dikey çıtçıtlar yardımı ile de bebeğinizin bedenine göre ayarlayabilirsiniz. Bacak kısmındaki ek lastikli bariyerler ise istenmeyen sızmaları engellemek için tasarlanmıştır. Özel çift lastikli bariyer sistemi sızmalara karşı ekstra dayanıklıdır. Bacak bariyerlerine ek olarak bel ve göbek iç kısımdaki ek bariyerler de önden ve arkadan sızmaları engellemek için tasarlanmıştır. Yumuşak ve kalın bel lastiği bezin daha rahat oturmasını sağlamaktadır. Bebeğiniz altını ıslattığında öncelikle emici ped veya yıkanabilir emici bebek bezi bu ıslaklığı emecektir. Sızdırmaz külot kirlenmemiş ise diğerlerini değiştirmeniz yeterli olacaktır. Çamaşır makinasında veya elde yıkanabilir. Silerek de tekrar kullanımı sağlanabilir.


Çıtçıtlı Sızdırmaz Külot (cover) özel tasarımı sayesinde hem elastik emici bezler ile birlikte kullanılabilir, hem de bu külota özel olarak tasarlanmış Elastik Bambu Emici Ped ile birlikte kullanılabilir. Coverın ön ve arka kısmındaki cırtbantları açık durumuna getirerek özel Elastik Bambu Emici Pedinizi buraya sabitleyebilirsiniz. Böylelikle pedinizin bebeğinizin altında hareketleri ile kayma risklerini kaldırmış olursunuz. Kendi pedi yerine Elastik Bambu Emici Bez kullanmak isterseniz, cırtbant kapakçıklarını kapatıp doğrudan bezinizin üstüne giydirebilirsiniz. Arzuya göre diğer uygun emici pedler ile de kullanılabilir. Pedi içteki ön ve arka kapakçıkların içine yerleştirerek külotu bebeğinize giydirebilirsiniz.

Elde yıkama esnasında çitilemeyiniz. İçini silerek kullanımı tercih ediyorsanız, fazla bastırmadan siliniz. Leke çıkarıcı yıkama maddeleri ve kimyasallar, külotunuzun iç sızdırmaz kaplamasına zarar vererek ömrünü kısaltabilir. Çıtçıtları açarken çıtçıta yakın bir yerden tutarak yavaşça çekiniz.

 

Diğer Özellikler
Stok Kodu646
MarkaBabyNEO
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)1