TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz 3 iş günü içerisinde teslim edilir

Üretim hatalarına karşı {{garantisuresi}} YIL GARANTİ
32,9662
35,8727

COVER SET Lacivert 1 BEDEN

Fiyat:
363,54 TL + KDV
KDV Dahil:
399,89 TL
87,58 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda

Cover SET 1 Beden 3-8kg arası
(İhraç fazlası ürün olup, müşteri tarafından ürün üzerinde yapılan değişiklikler nedeniyle eski model olarak yüklenemeyen stok fazlasıdır. Kullanımı etkilecek bir kusuru yoktur.)

1 BEDEN 3-8kg arası uygundur

Dış gövde çift kat kumaştan üretilmiş olup, sızdırmaz laminasyon hem uzun ömürlü olması için hem de yumuşaklık için ortada gizlenmiştir. İç emici pofuduk bez %100 sertifikalı Organik Pamuk dokuma kumaştan üretilmiştir. 2 kat ana gövde içine sabitlenmiş, her biri yine 2 kat olan 2 adet pedi bulunmaktadır. Toplamda 6'lı katlı emici bezdir. Çok kat olmasına rağmen ana gövde ve pedler ara dikişlerle tutturulduğu için kuruma açısından avantaj sağlamaktadır. Cırtbantlar özel Avrupa'dan ithal yüksek kalitedir.

Set İçeriği: 1 adet Sızdırmaz Cover ve 4 adet Organik Pamuk Emici Bez

Sızdırmaz külodun esnek yapısı ile, göbek ve kulaklarındaki bantlar külotu bebeğinizin altına tam oturacak şekilde ayarlamanıza yardımcı olur. Ayrıca yıkanabilir bebek bezinin üstüne giydirip çıkarırken kolaylık sağlar. Bebeğiniz altını ıslattığında öncelikle ara bez ve yıkanabilir bebek bezi bu ıslaklığı emecektir. Sızdırmaz külot kirlenmemiş ise diğerlerini değiştirmeniz yeterli olacaktır. Çamaşır makinasında veya elde yıkanabilir. Cover sadece silerek de tekrar kullanım sağlanabilir. Yıkamadan önce gerek kendi kumaşına gerekse makinada diğer kumaşlara zarar vermemesi için külodunuzun cırtbantlarını kapamayı unutmayınız.


BAKIM VE YIKAMA
Kullanmadan önce emiciliğine tam olarak kavuşabilmesi için 3 defa yıkayınız.
Bebek bezi pedinizi çamaşır makinasında veya elde, yıkama talimatlarına uygun şekilde yıkayabilirsiniz. Çamaşır suyu kullanmayınız. Sabun tozu türevi yıkama maddeleri kullanıldığında, kumaşa yapışarak daha zor eridikleri için iyi durulanmaz ise bebeğin idrarı ile birleşerek alerjik bünyeli bebeklerde kızarıklığa neden olabilir. Bu tip yıkama maddeleri ve karbonat, sirke gibi diğer maddeler kullanıldığında iyi durulayın. Ayrıca yumuşatıcı veya bor katkılı yıkama maddesi ile kalsiyum stearat içerikli sabun (özellikle sabun tozu) da kullanmayınız, çünkü kumaş elyafının içine nüfus ederek veya ipliğe yapışarak bezin emiciliğini engeller. Kesinlikle kaynatmayınız. 40oC'lik sıcak su ve yıkama maddesi bezlerin temizliği ve hijyeni için yeterlidir.

Tüm tekstil ürünleri kurutma makinasında çok düşük ısıda veya kurutma askısında kurutulabilir.


*Yıkanabilir bebek bezi %100 kumaştan üretilmiştir. Herhangi emici kimyasal jel kullanılmamıştır. Bu nedenle kullan-at bezlerdeki gibi çok yüksek emiciliğe sahip olmayabilirler. Kullanılan kumaş katmanların emme kapasitesi ile sınırlıdır. Kumaş emme kapasitesi kadar sıvıyı emebilmekte ve sızdırmaz katman yardımı ile saklayabilmektedir. Kumaşların emme kapasitesinden ve sızdırmaz katmanın saklama kapasitesinden fazla sıvı doğal olarak içerde saklanamayacak ve sızma riski oluşabilecektir. Bunu bir torbaya su doldurmak şeklinde düşünebilirsiniz. O nedenle bez değiştirme sıklığını bebeğinizin tuvalet yoğunluğuna ve sıklığına bağlı olarak sizin ayarlamanız gerekmektedir.

Kullandığımız tüm kumaşlar tüm dünyada kabul gören uluslararası Öko-Tex 100 Standardının özellikle bebek ürünlerine verilen Class 1 sertifikasına sahiptir. Bu sertifika ürünümüzde bebeğinize zarar verebilecek kimyasal bulunmadığının uluslararası garantisidir.

NOT::: BU ÜRÜN SET OLARAK SATILDIĞI İÇİN, İADE VEYA DEĞİŞİMDE PARÇALI OLARAK İADE VEYA DEĞİŞİM KABUL EDİLMEMEKTEDİR.

Yabancı marka ihracat ürünü olduğu için BabyNEO garanti kapsamında değildir. İade veya değişim ancak ürünün stokta mevcut olması durumunda ve kullanım amacını yüksek derecede etkileyen hatalar olması halinde, kargo ücreti müşteriye ait olacak şekilde özel şartlarla mümkündür.

 

Diğer Özellikler
Stok Kodu9176
MarkaOUTLET
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)1