• Tüm Kategoriler
  • Ekobebe Kanola Tohumlu Gaz Giderici Bel Bandı Model-7

   Kanola Tohumlu Gaz Giderici Bel Bandı

   *%100 doğal Kanola Tohumu dolgu
   *%100 pamuk kese ve dış kılıf
   *Çıkarıp yıkanabilir dış kılıf
   *Öko-Tex 100 Standardı Class 1 sertifkalı kumaşlar

   Bebeklerin gaz sancısını gidermede yardımcı olacak bu ürün, doğal Kanola Tohumu ile doldurulmuştur. Kanola Tohumu, içerdiği yüksek yağ oranı nedeniyle ısıyı muhafaza etmekte ve bu ısıyı yavaş yavaş verdiği için rahatlatıcı bir etki oluşturmaktadır. Isıtılmış bandı bebeğinizin karnına sararak, gaz sancısını giderme için kullanabilirsiniz.

   Günümüzde piyasada bulunan özellikle vücuda sıcak kompres şeklinde uygulanan ürünler sıcak su dolu torbalar formunda kullanılmaktadır. Sıcak su torbaları, içindeki sıcak suyun yakıcı ısısını dışarı verdiklerinden, suyun sıcaklığına bağlı olarak vücut yanıklarına da neden olabilmektedir.

   Ayrıca söz konusu bu sıcak su dolu torbalar patlama riski taşımakta ve sıcak suyun vücuda dökülüp yanıklara sebebiyet vermesi söz konusu olabilmektedir. Tüm bu sebeplerden dolayı bu tip ürünlerin hassas bölgelerde, özellikle bebeklerde kullanılması son derece tehlikelidir.

   Ürünlerimizin içindeki doğal kanola tohumu içerdiği yüksek orandaki yağ sayesinde ısıyı muhafaza edebilmektedir. Diğer mevcut ürünlerdeki gibi insan sağlığı açısından hiçbir tehlike teşkil etmemektedir. Isıtıldığında kuru sıcaklık oluşmakta ve vücudu yakmamaktadır. Bu nedenle vücudun hassas bölgelerine kolaylıkla uygulanabilmekte, bebekler için de tehlike teşkil etmediğinden, bebekler ve çocuklarda da doğrudan güvenle kullanılabilmektedir. Ayrıca temizlik ve hijyen için ürünün kılıfı çıkartılıp kolaylıkla yıkanabilmektedir.

   Sıcak Kullanım: Kanola tohumu içeren keseyi fırında en fazla 150 °C’de 15 dakika veya mikrodalga fırında 3 dakika ısıtınız. Kılıfı içine yerleştirip ilgili bölgeye uygulayabilirsiniz.   DİKKAT::: Kanola tohumlu iç keseyi yıkamayınız. İç kısımdaki tohumlu pedi fırından çıkardıktan sonra, sıcaklığını kontrol ederek kullanınız. Dış kılıfı fırına koymayınız. Kılıfınız zarar görmese de, kenarındaki cırtbant yüksek ısıda eriyebilir.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu507
   MarkaEkobebe
   Stok DurumuÜrünümüzün stoğu tükenmiştir, şu an üretim aşamasındadır. Yakında tekrar stoğumuzda olacak.

   © Natura Bebek Tekstil Ürünleri Tic. Ltd. Şti.  2008-2021

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.