• Tüm Kategoriler
  • Ekobebe Kanola Tohumlu Gaz Giderici Patik Model-2

   Ekobebe Kanola Tohumlu Gaz Giderici Patik Model-2
   Görsel 1
   Stoklara gelince haber ver.

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   32,31 TL + KDV
   15,65 TL + KDV
   KDV Dahil 16,90 TL
   %51,6
   32,31 TL + KDV
   15,65 TL + KDV
   KDV Dahil 16,90 TL
   %51,6
   32,31 TL + KDV
   15,65 TL + KDV
   KDV Dahil 16,90 TL
   %51,6
   Kanola Tohumlu Gaz Giderici Patik
   Tek beden 0-10 ay

   *%100 doğal Kanola Tohumu dolgu
   *%100 pamuk kumaş
   *Öko-Tex 100 Standardı Class 1 sertifkalı kumaşlar

   Bebeklerin gaz sancısını gidermede yardımcı olacak bu ürün, doğal Kanola Tohumu ile doldurulmuştur. Kanola Tohumu, içerdiği yüksek yağ oranı nedeniyle ısıyı muhafaza etmekte ve bu ısıyı yavaş yavaş verdiği için rahatlatıcı bir etki oluşturmaktadır. Isıtılmış patiği bebeğinizin ayağına giydirerek, gaz sancısını gidermek için kullanabilirsiniz.

   Günümüzde piyasada bulunan özellikle vücuda sıcak kompres şeklinde uygulanan ürünler sıcak su dolu torbalar formunda kullanılmaktadır. Sıcak su torbaları, içindeki sıcak suyun yakıcı ısısını dışarı verdiklerinden, suyun sıcaklığına bağlı olarak vücut yanıklarına da neden olabilmektedir.

   Ayrıca söz konusu bu sıcak su dolu torbalar patlama riski taşımakta ve sıcak suyun vücuda dökülüp yanıklara sebebiyet vermesi söz konusu olabilmektedir. Tüm bu sebeplerden dolayı bu tip ürünlerin hassas bölgelerde, özellikle bebeklerde kullanılması son derece tehlikelidir.

   Ürünlerimizin içindeki doğal kanola tohumu içerdiği yüksek orandaki yağ sayesinde ısıyı muhafaza edebilmektedir. Diğer mevcut ürünlerdeki gibi insan sağlığı açısından hiçbir tehlike teşkil etmemektedir. Isıtıldığında kuru sıcaklık oluşmakta ve vücudu yakmamaktadır. Bu nedenle vücudun hassas bölgelerine kolaylıkla uygulanabilmekte, bebekler için de tehlike teşkil etmediğinden, bebekler ve çocuklarda da doğrudan güvenle kullanılabilmektedir.

   Sıcak Kullanım: Kanola tohumu içeren patiği fırında en fazla 150 °C’de 15 dakika veya mikrodalga fırında 3 dakika ısıtınız. Fırından çıkardığınız patiğin sıcaklığını kontrol edip bebeğinizin ayağına giydiriniz.


   DİKKAT::: Kanola tohumlu patiği yıkamayınız. Patiği fırından çıkardıktan sonra, sıcaklığını kontrol ederek kullanınız.
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu521
   MarkaEkobebe
   Stok DurumuÜrünümüzün stoğu tükenmiştir, şu an üretim aşamasındadır. Yakında tekrar stoğumuzda olacak.

   © Natura Bebek Tekstil Ürünleri Tic. Ltd. Şti.  2008-2021

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.