TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz 3 iş günü içerisinde teslim edilir

Üretim hatalarına karşı {{garantisuresi}} YIL GARANTİ
32,2031
34,8717

Elastik BAMBU EMİCİ PED

Fiyat:
145,36 TL + KDV
KDV Dahil:
159,90 TL
43,17 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

Elastik Bambu Süper Emici Ped

TEK BEDEN
3-20kg arası

Özellikle 2 Fonksiyonlu cover – sızdırmaz külot için tasarlanmıştır. İsteğe bağlı olarak diğer BabyNEO cover ve cepli bezlerle de kullanılabilir.

*Alerji yapmaz
*Bakteri barındırmaz
*Çok yumuşak ve emicidir
*Nano teknoloji içermez, %100 kumaştan üretilmiştir
*Yan lastikler sayesinde hem sızmalara karşı bariyer görevi görür, hem de 3-20kg arası kullanım sağlar
*Cırtbantları sayesinde 2 fonksiyonlu cover'a tam oturur, kayma yapmaz
*Öko-Tex 100 Standardı CLASS 1 Sertifikalı malzemeler ile üretilmiştir.

2 Fonksiyonlu Cover Bambu Emici Ped, yüksek emici 5 kattan oluşmaktadır, her iki taraftaki dış katmanlar bambu kumaşından olup, orta katmanlar sıvıyı hızlı emmek ve içeride saklamak amaçlı sertifikalı polyesterden üretilmişlerdir. Diğer pedlerden farklı yüksek emicilik oranına sahip olması ve özellikle 2 Fonksiyonlu Cover için tasarlanmış olmasıdır. Her iki taraftaki cırtbantları sayesinde 2 Fonksiyonlu Cover’a sabitleyebilir ve pedin bebeğinizin altında kaymasını engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda yan lastikleri yardımı ile de bezi çekince uzar ve kolaylıkla bebeğinizin altına yerleştirebilirsiniz. Bu yan lastikler aynı zamanda sızmalara karşı ek bir bariyer görevi de görmektedir. Pedi arzu ederseniz cırtbantlar dışa bakacak şekilde (bebeğinizin tenine temas etmemesi için) diğer BabyNEO ürünleri ile birlikte kullanabilirsiniz.

BAKIM VE YIKAMA
Kullanmadan önce emiciliğine tam olarak kavuşabilmesi için 3 defa yıkayınız.
Bebek bezi pedinizi çamaşır makinasında veya elde, yıkama talimatlarına uygun şekilde yıkayabilirsiniz. Çamaşır suyu kullanmayınız. Sabun türevi yıkama maddeleri kullanıldığında, kumaşa yapışarak daha zor eridikleri için iyi durulanmaz ise bebeğin idrarı ile birleşerek alerjik bünyeli bebeklerde kızarıklığa neden olabilir. Bu tip yıkama maddeleri ve karbonat, sirke gibi diğer maddeler kullanıldığında iyi durulayın. Ayrıca yumuşatıcı veya bor katkılı yıkama maddesi ile kalsiyum stearat içerikli sabun (özellikle sabun tozu) da kullanmayınız, çünkü kumaş elyafının içine nüfus ederek veya ipliğe yapışarak bezin emiciliğini engeller. Kesinlikle kaynatmayınız. 40oC'lik sıcak su ve yıkama maddesi bezlerin temizliği ve hijyeni için yeterlidir.

Tüm tekstil ürünleri kurutma makinasında düşük ısıda veya kurutma askısında kurutulabilir.

BabyNEO bezinizin tam işlevini gösterebilmesi için, uygun diğer BabyNEO ürünleri ile birlikte kullanmanızı öneririz.


*Yıkanabilir bebek bezi %100 kumaştan üretilmiştir. Herhangi emici kimyasal jel kullanılmamıştır. Bu nedenle kullan-at bezlerdeki gibi çok yüksek emiciliğe sahip olmayabilirler. Kullanılan kumaş katmanların emme kapasitesi ile sınırlıdır. Kumaş emme kapasitesi kadar sıvıyı emebilmekte ve sızdırmaz katman yardımı ile saklayabilmektedir. Kumaşların emme kapasitesinden ve sızdırmaz katmanın saklama kapasitesinden fazla sıvı doğal olarak içerde saklanamayacak ve sızma riski oluşabilecektir. Bunu bir torbaya su doldurmak şeklinde düşünebilirsiniz. O nedenle bez değiştirme sıklığını bebeğinizin tuvalet yoğunluğuna ve sıklığına bağlı olarak sizin ayarlamanız gerekmektedir.
Ürün İçeriği: Her iki yüz Bambu, orta katmanlar Polyester karışımlı kumaşlardandır. Ürünün toplamdaki karışımı %40 Bambu %60 Polyesterdir. Kullandığımız tüm kumaşlar tüm dünyada kabul gören uluslararası Öko-Tex 100 Standardının özellikle bebek ürünlerine verilen Class 1 sertifikasına sahiptir. Bu sertifika ürünümüzde bebeğinize zarar verebilecek kimyasal bulunmadığının uluslararası garantisidir.

Diğer Özellikler
Stok Kodu647
MarkaBabyNEO
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)1