TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz 3 iş günü içerisinde teslim edilir

Üretim hatalarına karşı {{garantisuresi}} YIL GARANTİ
32,9662
35,8727

Elastik BAMBU EMİCİ PED 10'lu PAKET

Fiyat:
1.453,64 TL + KDV
İndirimli Fiyat (%10) :
1.308,27 TL + KDV
Kazancınız 145,37 TL
KDV Dahil:
1.439,10 TL
315,16 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

Elastik Bambu Süper Emici Ped
10 ADET

TEK BEDEN
3-20kg arası
(İhracat fazlası üründür. Kusuru yoktur. Müşteri modeli olarak cover içine sabitleyici cırtbantlar bulunmamaktadır. Ebat olarak BabyNEO'dan biraz uzundur. Diğer tüm özellikleri ve kumaşları aynıdır)


Tüm Çıtçıtlı veya Cırtbantlı Tek Beden Cover, Klasik Cover ve Cepli Bezler içine kullanılabilir.

*Alerji yapmaz
*Bakteri barındırmaz
*Çok yumuşak ve emicidir
*Nano teknoloji içermez, %100 kumaştan üretilmiştir
*Yan lastikler sayesinde hem sızmalara karşı bariyer görevi görür, hem de 3-20kg arası kullanım sağlar
*Öko-Tex 100 Standardı CLASS 1 Sertifikalı malzemeler ile üretilmiştir.

Bambu Emici Ped, yüksek emici 5 kattan oluşmaktadır, her iki taraftaki dış katmanlar bambu kumaşından olup, orta katmanlar sıvıyı hızlı emmek ve içeride saklamak amaçlı sertifikalı polyesterden üretilmişlerdir. Diğer pedlerden farklı yüksek emicilik oranına sahip olması ve özellikle gece kullanımına avantaj sağlamasıdır. Yan lastikleri yardımı ile bezi çekince uzar ve kolaylıkla bebeğinizin altına yerleştirebilirsiniz. Bu yan lastikler aynı zamanda sızmalara karşı ek bir bariyer görevi de görmektedir. Tüm BabyNEO bezleri ile birlikte kullanılabilir.

BAKIM VE YIKAMA
Kullanmadan önce emiciliğine tam olarak kavuşabilmesi için 3 defa yıkayınız.
Bebek bezi pedinizi çamaşır makinasında veya elde, yıkama talimatlarına uygun şekilde yıkayabilirsiniz. Çamaşır suyu kullanmayınız. Sabun türevi yıkama maddeleri kullanıldığında, kumaşa yapışarak daha zor eridikleri için iyi durulanmaz ise bebeğin idrarı ile birleşerek alerjik bünyeli bebeklerde kızarıklığa neden olabilir. Bu tip yıkama maddeleri ve karbonat, sirke gibi diğer maddeler kullanıldığında iyi durulayın. Ayrıca yumuşatıcı veya bor katkılı yıkama maddesi ile kalsiyum stearat içerikli sabun (özellikle sabun tozu) da kullanmayınız, çünkü kumaş elyafının içine nüfus ederek veya ipliğe yapışarak bezin emiciliğini engeller. Kesinlikle kaynatmayınız. 40oC'lik sıcak su ve yıkama maddesi bezlerin temizliği ve hijyeni için yeterlidir.

Tüm tekstil ürünleri kurutma makinasında düşük ısıda veya kurutma askısında kurutulabilir.


*Yıkanabilir bebek bezi %100 kumaştan üretilmiştir. Herhangi emici kimyasal jel kullanılmamıştır. Bu nedenle kullan-at bezlerdeki gibi çok yüksek emiciliğe sahip olmayabilirler. Kullanılan kumaş katmanların emme kapasitesi ile sınırlıdır. Kumaş emme kapasitesi kadar sıvıyı emebilmekte ve sızdırmaz katman yardımı ile saklayabilmektedir. Kumaşların emme kapasitesinden ve sızdırmaz katmanın saklama kapasitesinden fazla sıvı doğal olarak içerde saklanamayacak ve sızma riski oluşabilecektir. Bunu bir torbaya su doldurmak şeklinde düşünebilirsiniz. O nedenle bez değiştirme sıklığını bebeğinizin tuvalet yoğunluğuna ve sıklığına bağlı olarak sizin ayarlamanız gerekmektedir.
Ürün İçeriği: Her iki yüz Bambu, orta katmanlar Polyester karışımlı kumaşlardandır. Ürünün toplamdaki karışımı %40 Bambu %60 Polyesterdir. Kullandığımız tüm kumaşlar tüm dünyada kabul gören uluslararası Öko-Tex 100 Standardının özellikle bebek ürünlerine verilen Class 1 sertifikasına sahiptir. Bu sertifika ürünümüzde bebeğinize zarar verebilecek kimyasal bulunmadığının uluslararası garantisidir.

Diğer Özellikler
Stok Kodu9097
MarkaBabyNEO
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)1