TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz 3 iş günü içerisinde teslim edilir

Üretim hatalarına karşı {{garantisuresi}} YIL GARANTİ
18,0011
18,3024

Elastik COVER SET 1 BEDEN - 1adet Cover + 4adet Elastik Organik Pamuk Bez KIRMIZI 3,5-10kg

Fiyat:
356,02 TL + KDV
İndirimli Fiyat (%43,1) :
202,69 TL + KDV
Kazancınız 153,33 TL
KDV Dahil:
218,91 TL
72,97 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

Cover SET

1 BEDEN 3,5-10kg arası ayarlanabilir
Cover 3,5-20kg arası Tek Beden olmasına karşın, iç Elastik Pofucuk Emici Bez 1 beden (3,5-10kg) içindir. Bebeğiniz büyüdüğünde sadece iç Emici Bezleri değiştirmeniz yeterli olacaktır.


Set İçeriği: 1 adet Kırmızı Tek Beden Cover ve 4 adet 1 Beden Pembe Elastik Organik Emici Bez

Bu seti deneme, yarım günlük olarak alabilir veya 2 adet aldığınızda ortalama 1 günlük ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Daha sonrasında eğer ihtiyacınız olursa, veya daha seyrek yıkamak istiyorsanız, ihtiyacınıza göre daha fazla set, cover veya emici bez satın alabilirsiniz.

Her kullanım sonrası Elastik Organik Emici Bezinizi değiştirirken, Cover’ınızı kirliliğine bağlı olarak makinada veya elde yıkayabilir, veya sadece içini silerek kullanıma devam edebilirsiniz. Bu nedenle daha az cover, daha çok emici bez almanız yeterli olup, parasal açıdan da daha uyguna gelecektir.

Öte yandan bu setin içeriğindeki Cover 3,5-20kg'ya uygun Tek Beden olmasından dolayı, bebeğiniz büyüdüğünde sadece iç Pofuduk Emici Bezlerinizin 10-20kg olan 2nci bedenini almanız yeterli olacaktır.


Tek Beden Cover’ın dış yüzeyi uluslararası sertifikalı polyester silinebilir kumaş, iç yüzeyi ise hava geçirgen ama sıvı geçirmeyen %100 PU ile lamine edilmiştir. Yumuşaktır ve en üst seviyede koruma sağlar. Su geçirmez ancak nefes alabilir bir kumaştır. Alerji yapmaz, bakteri barındırmaz. İnsan sağlığı ve çevre açısından son derece zararlı, kanserojen bir madde olan PVC ve ayrıca naylon, muşamba, paraşüt veya yağmurluk kumaşlarında kullanılan malzemeler içermez. Kullanılan PU yüksek sıcaklığa, sık ve çok yıkamaya dayanıklı, biyolojik geri dönüşümü olan bir malzemedir. Külotun üretiminde kullanılan bütün malzemelerin Öko-Tex 100 Standardı’nın özellikle bebek ürünlerine verilen Class 1 sertifikası mevcuttur.

Sızdırmaz külodun esnek yapısı ile, göbek ve kulaklarındaki bantlar külotu bebeğinizin altına tam oturacak şekilde ayarlamanıza yardımcı olur. Ayrıca yıkanabilir bebek bezinin üstüne giydirip çıkarırken kolaylık sağlar. Öndeki çıtçıtları yardımı ile bebeğinizin bedenine göre ayarlayabilirsiniz. Bacak kısmındaki ek bariyerler ise istenmeyen sızmaları engellemek için tasarlanmıştır. Bebeğiniz altını ıslattığında öncelikle ara bez ve yıkanabilir bebek bezi bu ıslaklığı emecektir. Sızdırmaz külot kirlenmemiş ise diğerlerini değiştirmeniz yeterli olacaktır. Çamaşır makinasında veya elde yıkanabilir. Sadece silerek de tekrar kullanım sağlanabilir. Yıkamadan önce gerek kendi kumaşına gerekse makinada diğer kumaşlara zarar vermemesi için külodunuzun cırtbantlarını kapamayı unutmayınız.


Elastik Organik Emici Bez, 1 adet 2 katlı yıkanabilir organik emici gövde + 1 adet 3 katlı yıkanabilir organik pamuk ara bezden (emici ped) oluşmaktadır.

Özel TPE patentli modelimiz, esnek yapısı ile bebeğinizin poposuna tam olarak oturup rahat etmesi ve en iyi şekilde korunması için üretilmiştir. Üretimde kullanılan SERTİFİKALI ORGANİK PAMUK kumaş alerji yapmaz. Çok yumuşaktır ve komple gövde 2 kat olup, ek olarak 3 katlı emici pedi ile birliktedir. Cırt bantlar ve lastik ısıya, sık ve çok defa yıkamaya dayanıklı özel malzemeden üretilmiştir. Kumaşı organik standartlarına uygun üretilmiş ve boyanmış olup seritifkalıdır. Ayrıca yıkanabilir bebek bezinin üretiminde kullanılan tüm malzemelerin Öko-Tex 100 Standardı'nın özellikle bebek ürünlerine verilen Class 1 sertifikası mevcuttur.

Bezin kulak ve göbek kısmındaki cırt bantlar ile ön taraftaki çıtçıtlar bezi bebeğinizin altına tam oturacak şekilde ayarlamanıza yardımcı olur. Ayrıca kulaklardaki ek bantlar, yıkama esnasında hem bezinizin hem de diğer çamaşırlarınızın zarar görmemesi için düşünülmüştür. Bunun için yıkamadan önce cırt bantları içe doğru katlayıp diğer parçaya yapıştırınız.

Elastik Organik Emici Bez, içinde 1 adet Ara Bez (emici ped) ile beraber satılmaktadır. Emici Bez, 1 (3,5-10kg) ve 2 (10-20kg) olmak üzere iki bedendir.

Verilen tüm kg değerleri uluslararası genel standart değerler olmasına karşın, bazı durumlarda uyumluluğu bebeklerin vücut yapısına göre değişiklik gösterebilir.

BAKIM VE YIKAMA
Kullanmadan önce emiciliğine tam olarak kavuşabilmesi için 3 defa yıkayınız.
Bebek bezi pedinizi çamaşır makinasında veya elde, yıkama talimatlarına uygun şekilde yıkayabilirsiniz. Çamaşır suyu kullanmayınız. Sabun tozu türevi yıkama maddeleri kullanıldığında, kumaşa yapışarak daha zor eridikleri için iyi durulanmaz ise bebeğin idrarı ile birleşerek alerjik bünyeli bebeklerde kızarıklığa neden olabilir. Bu tip yıkama maddeleri ve karbonat, sirke gibi diğer maddeler kullanıldığında iyi durulayın. Ayrıca yumuşatıcı veya bor katkılı yıkama maddesi ile kalsiyum stearat içerikli sabun (özellikle sabun tozu) da kullanmayınız, çünkü kumaş elyafının içine nüfus ederek veya ipliğe yapışarak bezin emiciliğini engeller. Kesinlikle kaynatmayınız. 40oC'lik sıcak su ve yıkama maddesi bezlerin temizliği ve hijyeni için yeterlidir.

Tüm tekstil ürünleri kurutma makinasında çok düşük ısıda veya kurutma askısında kurutulabilir.

BabyNEO bezinizin tam işlevini gösterebilmesi için, uygun diğer BabyNEO ürünleri ile birlikte kullanmanızı öneririz.


*Yıkanabilir bebek bezi %100 kumaştan üretilmiştir. Herhangi emici kimyasal jel kullanılmamıştır. Bu nedenle kullan-at bezlerdeki gibi çok yüksek emiciliğe sahip olmayabilirler. Kullanılan kumaş katmanların emme kapasitesi ile sınırlıdır. Kumaş emme kapasitesi kadar sıvıyı emebilmekte ve sızdırmaz katman yardımı ile saklayabilmektedir. Kumaşların emme kapasitesinden ve sızdırmaz katmanın saklama kapasitesinden fazla sıvı doğal olarak içerde saklanamayacak ve sızma riski oluşabilecektir. Bunu bir torbaya su doldurmak şeklinde düşünebilirsiniz. O nedenle bez değiştirme sıklığını bebeğinizin tuvalet yoğunluğuna ve sıklığına bağlı olarak sizin ayarlamanız gerekmektedir.
Ürün İçeriği: Cover, içi PU laminasyonlu %100 polyester kumaştır. İçine giyilen Elastik Organik Emici Bez ise tüm katmanları %100 organik pamuktan üretilmiştir. Kullandığımız tüm kumaşlar tüm dünyada kabul gören uluslararası Öko-Tex 100 Standardının özellikle bebek ürünlerine verilen Class 1 sertifikasına sahiptir. Bu sertifika ürünümüzde bebeğinize zarar verebilecek kimyasal bulunmadığının uluslararası garantisidir.

NOT::: BU ÜRÜN SET OLARAK SATILDIĞI İÇİN, İADE VEYA DEĞİŞİMDE PARÇALI OLARAK İADE VEYA DEĞİŞİM KABUL EDİLMEMEKTEDİR.

Diğer Özellikler
Stok Kodu661
MarkaBabyNEO
Stok DurumuVar