TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz 3 iş günü içerisinde teslim edilir

Üretim hatalarına karşı {{garantisuresi}} YIL GARANTİ
32,6298
34,9919

Elastik Klasik YENİDOĞAN Cover / Sızdırmaz Külot - Beyaz

Stoklara gelince haber ver.

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

ELASTİK SIZDIRMAZ BEBEK BEZİ KÜLODU - COVER
YENİDOĞAN (2,5-5kg arası ayarlanabilir)


*Sızmalara karşı ekstra bacak bariyeri
*İç ön bariyer
*Çıtçıt destek katmanı
*Yıkamada kolaylık sağlayan kulak cırtbant kapamaları
*Elde veya makinada yıkanabilir, silinebilir
*Öko-Tex 100 Standardı CLASS 1 sertifikalı malzemeler


Dış yüzeyi uluslararası sertifikalı mikropolyester silinebilir kumaş, iç yüzeyi ise %100 PU ile lamine edilmiş olan külot yumuşaktır ve en üst seviyede koruma sağlar. Su geçirmez ve nefes alabilir bir kumaştır. Alerji yapmaz, bakteri barındırmaz.
İnsan sağlığı ve çevre açısından son derece zararlı, kanserojen bir madde olan PVC ve ayrıca naylon, muşamba, paraşüt veya yağmurluk kumaşlarında kullanılan malzemeler içermez. Kullanılan PU yüksek sıcaklığa, sık ve çok yıkamaya dayanıklı, biyolojik geri dönüşümü olan bir malzemedir. Külotun üretiminde kullanılan bütün malzemelerin Öko-Tex 100 Standardı’nın özellikle bebek ürünlerine verilen Class 1 sertifikası mevcuttur.

Sızdırmaz külodun esnek yapısı ile, göbek ve kulaklarındaki bantlar külotu bebeğinizin altına tam oturacak şekilde ayarlamanıza yardımcı olur. Ayrıca yıkanabilir bebek bezinin üstüne giydirip çıkarırken kolaylık sağlar. Öndeki çıtçıtları yardımı ile bebeğinizin bedenine göre ayarlayabilirsiniz. Bacak kısmındaki ek bariyerler ise istenmeyen sızmaları engellemek için tasarlanmıştır. Bebeğiniz altını ıslattığında öncelikle ara bez ve yıkanabilir bebek bezi bu ıslaklığı emecektir. Sızdırmaz külot kirlenmemiş ise diğerlerini değiştirmeniz yeterli olacaktır. Çamaşır makinasında veya elde yıkanabilir. Silerek de tekrar kullanımı sağlanabilir.

Yıkamadan önce gerek kendi kumaşına gerekse diğer kumaşlara zarar vermemesi için külodunuzun cırtbantlarını içe katlayarak yıkama bantlarına kapatınız. Elde yıkama esnasında çitilemeyiniz. İçini silerek kullanımı tercih ediyorsanız, fazla bastırmadan siliniz. Leke çıkarıcı yıkama maddeleri ve kimyasallar, külodunuzun iç sızdırmaz kaplamasına zarar vererek ömrünü kısaltabilir. Cırtbantları açarken lütfen ucundan tutarak yavaş bir şekilde çekiniz. Aynı şekilde öndeki beden ayarı çıtçıtlarını gerektiğinde açmak için lütfen çıtçıtın yakınından tutup yavaşça çekiniz.

NOT:: Bu ürün sadece sızdırmaz külottur, emiciliği yoktur. İçine mutlaka emici ped veya özellikle yıkanabilir emici bez giydirilmesi gerekmektedir. En iyi işlevini gösterebilmesi için BabyNEO Emici Bezleri (fitted bezler) ve Emici Pedleri ile birlikte kullanımı önerilir.

 
Diğer Özellikler
Stok Kodu159
MarkaBabyNEO
Stok DurumuÜrünümüzün stoğu tükenmiştir. Tekrar üretim aşaması için lütfen ofisimizle irtibata geçiniz.
Garanti (Yıl)1

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler