TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz 3 iş günü içerisinde teslim edilir

Üretim hatalarına karşı {{garantisuresi}} YIL GARANTİ
32,6298
34,9919

Micro Çift Taraflı Emici Ped

Fiyat:
75,36 TL + KDV
KDV Dahil:
82,90 TL
18,16 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
ÇİFT TARAFLI EMİCİ PED – TEK BEDEN

*Alerji yapmaz
*Bakteri barındırmaz
*%100 Kumaş, nano teknoloji içermez
*Ergonomik yapı
*Çok yumuşak
*2 yüz sayesinde alternatif kullanım seçeneği
*Öko-Tex 100 Standardı CLASS 1 sertifikalı

 
Geliştirilmiş çift taraflı emici ped sayesinde bebeğinize istenildiğinde “Fleece” yüzü sayesinde daha fazla kuruluk (düz beyaz taraf üstte kullanılarak), istenildiğinde ise pedi cepten içeri sokmayarak bezin üstünde bırakıp
BAMBU-PAMUK  karışımının rahatlığını ve doğallığını (etiketli, kadife taraf üstte kullanılarak) sunabilirsiniz. Böylelikle bebeğinizin poposuna tamamen doğal Bambu-Pamuk kumaşın değmesini sağlayabilirsiniz. Bu yüz özel bir kadife kumaş olup çok yumuşak ve rahattır. Ayrıca bebeğinizin poposuna tam oturacak şekilde geliştirildi.
 
Tek Beden Çift Taraflı Emici Ped, BabyNEO Tek Beden Yıkanabilir Bezler ile kullanımı önerilir.


 
BAKIM VE YIKAMA
Kullanmadan önce emiciliğine tam olarak kavuşabilmesi için 3 defa yıkayınız.

Bebek bezi pedinizi çamaşır makinasında veya elde, yıkama talimatlarına uygun şekilde yıkayabilirsiniz. Çamaşır suyu kullanmayınız. Sabun türevi yıkama maddeleri kullanıldığında, kumaşa yapışarak daha zor eridikleri için iyi durulanmaz ise bebeğin idrarı ile birleşerek alerjik bünyeli bebeklerde kızarıklığa neden olabilir. Bu tip yıkama maddeleri ve karbonat, sirke gibi diğer maddeler kullanıldığında iyi durulayın. Ayrıca yumuşatıcı veya bor katkılı yıkama maddesi ile kalsiyum stearat içerikli sabun (özellikle sabun tozu) da kullanmayınız, çünkü kumaş elyafının içine nüfus ederek veya ipliğe yapışarak bezin emiciliğini engeller. Ütülemeyiniz (sadece emici pedin bambu yüzü çok düşük ısıda ütülenebilir). Kesinlikle kaynatmayınız. En fazla 60oC'lik sıcak su ve yıkama maddesi bezlerin temizliği ve hijyeni için yeterlidir.

Tüm tekstil ürünleri kurutma makinasında düşük ısıda veya kurutma askısında kurutulabilir.

BabyNEO bezinizin tam işlevini gösterebilmesi için, uygun diğer BabyNEO ürünleri ile birlikte kullanmanızı öneririz.


*Yıkanabilir bebek bezi %100 kumaştan üretilmiştir. Herhangi emici kimyasal jel kullanılmamıştır. Bu nedenle kullan-at bezlerdeki gibi çok yüksek emiciliğe sahip olmayabilirler. Kullanılan kumaş katmanların emme kapasitesi ile sınırlıdır. Kumaş emme kapasitesi kadar sıvıyı emebilmekte ve ana gövdedeki sızdırmaz katman yardımı ile saklayabilmektedir. Kumaşların emme kapasitesinden ve sızdırmaz katmanın saklama kapasitesinden fazla sıvı doğal olarak içerde saklanamayacak ve sızma riski oluşabilecektir. Bunu bir torbaya su doldurmak şeklinde düşünebilirsiniz. O nedenle bez değiştirme sıklığını bebeğinizin tuvalet yoğunluğuna ve sıklığına bağlı olarak sizin ayarlamanız gerekmektedir.

Ürün İçeriği: Bir yüzü tamamen BAMBU-PAMUK, diğer yüzü PES fleece olup, orta katmanlar bambu-pamuk-polyester kalitelerinde farklı kumaşlardandır. Ürünün toplam karışımı %30 Bambu %10 Pamuk %60 Mikropolyesterdir. Kullandığımız tüm kumaşlar tüm dünyada kabul gören uluslararası Öko-Tex 100 Standardının özellikle bebek ürünlerine verilen Class 1 sertifikasına sahiptir. Bu sertifika ürünümüzde bebeğinize zarar verebilecek kimyasal bulunmadığının uluslararası garantisidir.
Diğer Özellikler
Stok Kodu171
MarkaBabyNEO
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)1

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler