TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz 3 iş günü içerisinde teslim edilir

Üretim hatalarına karşı {{garantisuresi}} YIL GARANTİ
32,2031
34,8717

NeoComfort 6'lı ORGANİK Sızdırmaz Göğüs Pedi Beyaz

Fiyat:
163,55 TL + KDV
KDV Dahil:
179,91 TL
48,58 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

ORGANİK PAMUK SIZDIRMAZ YIKANABİLİR GÖĞÜS PEDİ
Paket içeriği: 6 adet (3 çift)

Özel olarak organik tarlalarda yetiştirilmiş en kaliteli pamuktan üretilmiştir. Kumaş üretimi ve boyahane işlemlerimizin her bir aşaması GOTS tarafında belgeli tesislerde yapılmıştır. Ayrıca ürünlerimizde kullanılmakta olan dikiş ipliğinden, etiketine kadar her bir malzemenin Öko-Tex 100 Standardı’nın en üst seviyesi olan Class 1 sertifikası bulunmaktadır.
Yeni doğan bebeğinizin her türlü tehlikeye açık olduğu emzirme döneminde annelerin göğüs uçlarına dikkat etmeleri gerekmektedir. Çünkü emzirme esnasında bebekler doğrudan beslenmektedirler ve bu nedenle anne göğsü mikroplara ve bazı zararlı maddelere karşı çok dikkatli korunmalıdır. Bu hassas dönemde aynı şekilde annelerin de kendilerini en sağlıklı şekilde korumaları gerekmektedir. Ayrıca bu pedler ile göğsünüzden gelen fazla sütün kıyafetlerinizi ıslatmasını da engellemiş olursunuz.
Pedinizin iç yüzeyi %100 Organik Pamuklu kumaştan üretilmiş olup, günlük kullanımı kolaylaştıran ekstra orta katman ile emiciliği arttırılmıştır. Cildinize dokunan iç katman özel bal peteği dokusu ile gözenekli bir yapıya sahiptir. Sıvıyı hızla emer ve orta emici katmana iletir. Su geçirmez dış yüzey sayesinde emilen sıvının iç çamaşırınıza geçmesi engellenir. Kullandıktan sızdırmaz ve koku geçirmez özel çantası ile dışarıda bile çantanızda güvenle taşıyabilirsiniz.

 KULLANIM
* Kullanmadan önce emiciliği arttırmak için 3 defa yıkayınız.
* Pedi etiketli sızdırmaz kısım çamaşırınıza, gözenekli yumuşak emici kumaş kısmı teninize gelecek şekilde çamaşırınıza yerleştiriniz.


 YIKAMA VE BAKIM
* Çamaşır makinanıza 1-2 yemek kaşığı deterjan koyarak yıkayınız.
* 30°C suda yıkayabilirsiniz.
* Çamaşır suyu ve yumuşatıcı kullanmayınız. Çamaşır suyu kumaşın kolay deforme olmasına neden olur ve cilt sağlığı açısından zararlı olabilir. Yumuşatıcılar ise ipliklerin üzerini sararak emiciliği engeller. Bor/boraks katkılı yıkama maddeleri ve sabun tozu da emiciliği olumsuz etkilediği için önerilmemektedir. Ayrıca sabun tozu zor eridiği için kumaşta kalıntı bırakabilir ve alerjik reaksiyona neden olabilir.
* Kurutma makinasında düşük ısıda veya kurutma askısında kurutabilirsiniz.

Diğer Özellikler
Stok Kodu626
MarkaNeoComfort
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)1