TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz 3 iş günü içerisinde teslim edilir

Üretim hatalarına karşı {{garantisuresi}} YIL GARANTİ
32,5327
34,771

Organik Oyuncak İlk Arkadaşım - Naturel

Fiyat:
45,45 TL + KDV
KDV Dahil:
50,00 TL
13,50 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda
İlk Arkadaşım – Organik Oyuncak
2016 Green Star Awards "Yenilikçi Organik Yaşam Ürünü" ödülü...!

Evde, yolda, her yerde… bebeğinizin en sağlıklı arkadaşı…

*Bebeğinizin motor gelişimine yardımcı olur
*Organik Pamuk
*Kolay yıkanır
*Alerji yapmaz
*Kullanılan tüm malzemeler Öko-Tex 100 Standardı Class 1 sertifikalıdır.

En iyi kalite GOTS sertifikalı Organik Pamuk kumaştan üretilmiştir. Bebeğiniz için hiçbir zararlı madde içermez. Ağır metaller içermeyen, organik standartlarına uygun boyar maddeler kullanılmıştır. Baş kısım dolgusu %100 pamuktur. Kullanılan her malzeme (kumaşından, etiketinden, dikiş ipliğine…) uluslararası Öko-Tex 100 Standardının özellikle bebek ürünlerine verilen CLASS 1 sertifikasına sahiptir.

Yarı sert oluşuyla bebeklerde motor gelişimi olarak adlandırılan, tutma ve kavrama becerisini geliştirmeye yardımcı olur. Ayrıca iyi bir uyku ve yol arkadaşıdır.

Genellikle bebekler 9 ay civarlarında kendilerinin ayrı bir birey olduklarının farkına vararak annelerinden ayrılmak istemezler. BabyNEO İlk Arkadaşım sayesinde bu geçiş çok daha rahat olacak. Bunun için bebeğinizin ilk arkadaşını annelerin veya babaların 1-2 gün boyunca tenlerine yakın tutmalarını öneriyoruz. Böylelikle, bebekler anne ve babalarının kokularıyla daha rahat uyuyabilirler. Ayrıca yapılan araştırmalara göre uyku arkadaşlarıyla büyüyen çocuklar daha rahat uykuya geçebilmekte ve ileride ki hayatlarında daha güvenli bireyler olarak yetişmektedirler. 
Diğer Özellikler
Stok Kodu134
MarkaBabyNEO
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)1