TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz 3 iş günü içerisinde teslim edilir

Üretim hatalarına karşı {{garantisuresi}} YIL GARANTİ
32,6298
34,9919

ORGANİK PAMUK Alıştırma Külodu MAVİ 2 BEDEN 15-20kg

Stoklara gelince haber ver.

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

2 BEDEN 15-20kg

GOTS sertifikalı Organik Pamuk kumaştan üretilmiştir.  İç katman hızla sıvıyı emer. Dış yüzey ve bebeğinizin tenine değen iç kısmı özel organik pamuk havlu kumaştan üretilmiş olup, sızdırmaz PU katman iki kumaş arasına gizlenmiştir. Bacak kısımları ise çok yumuşak %100 Organik Pamuk Rib kumaştan üretilmiş olup, çocuğunuzun bacağına tam oturacak ama rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Alıştırma külotlarının çocuklara tuvaletlerini söylemeye alıştırma prensibi gereği, bebek bezleri kadar yüksek emiciliği ve sızdırmazlığı yoktur. Çocuğunuza tuvalet eğitimi verirken sık sık kontrol etmeniz gerekebilir.

Kullanılan malzemelerin baskı ve boyanması esnasında organik üretim standartlarına uygun, ağır metaller içermeyen boyalar kullanılmıştır. 

Ürünlerimizde PVC veya benzeri kanserojen hiçbir malzeme  kullanılmamaktadır. PU, Öko-Tex 100 standardı Class 1 sertifikalı bir ürün olup, nefes alabilen ama sıvıyı geçirmeyen özelleğe sahiptir.

Kullanılan tüm malzemelerin Öko-Tex 100 Standardı'nın özellikle bebek ürünlerine verilen Class 1 belgesi bulunmaktadır.Bedenler: 1 (10-15kg); 2 (15-20kg); 3 (20-25kg)

Markamızın OUTLET ürünüdür. Artık üretmediğimiz için stokta kalan ürünler satılmaktadır. Genel olarak kullanım amacını etkileyen bir kusuru bulunmamaktadır. Bazı ürünlerde renk solması, renk farklılığı veya minik leke gibi kullanım amacını etkilemeyen küçük hatalar görülebilir. OUTLET ürün olduğu için BabyNEO garanti kapsamında değildir. İade ve değişim belirli şartlar dahilinde mümkündür. Lütfen ofisimizle irtibata geçiniz.

Diğer Özellikler
Stok Kodu067
MarkaOUTLET
Stok DurumuÜrünümüzün stoğu tükenmiştir. Tekrar üretim aşaması için lütfen ofisimizle irtibata geçiniz.
Garanti (Yıl)1