TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz 3 iş günü içerisinde teslim edilir

Üretim hatalarına karşı {{garantisuresi}} YIL GARANTİ
32,2031
34,8717

Organik Pamuk Pofuduk Emici Bez 1 BEDEN

Fiyat:
72,64 TL + KDV
KDV Dahil:
79,90 TL
21,57 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

Organik Pamuk Emici Bez 1 Beden 3-8kg arası
(İhraç fazlası ürün olup, müşteri tarafından ürün üzerinde yapılan değişiklikler nedeniyle eski model olarak yüklenemeyen stok fazlasıdır. Kullanımı etkilecek bir kusuru yoktur.)

1 BEDEN 3-8kg arası uygundur

Pofuduk bez %100 sertifikalı Organik Pamuk dokuma kumaştan üretilmiştir. 2 kat ana gövde içine sabitlenmiş, her biri yine 2 kat olan 2 adet pedi bulunmaktadır. Toplamda 6'lı katlı emici bezdir. Çok kat olmasına rağmen ana gövde ve pedler ara dikişlerle tutturulduğu için kuruma açısından avantaj sağlamaktadır. Cırtbantlar özel Avrupa'dan ithal yüksek kalitedir.

BAKIM VE YIKAMA
Kullanmadan önce emiciliğine tam olarak kavuşabilmesi için 3 defa yıkayınız.
Bebek bezi pedinizi çamaşır makinasında veya elde, yıkama talimatlarına uygun şekilde yıkayabilirsiniz. Çamaşır suyu kullanmayınız. Sabun tozu türevi yıkama maddeleri kullanıldığında, kumaşa yapışarak daha zor eridikleri için iyi durulanmaz ise bebeğin idrarı ile birleşerek alerjik bünyeli bebeklerde kızarıklığa neden olabilir. Bu tip yıkama maddeleri ve karbonat, sirke gibi diğer maddeler kullanıldığında iyi durulayın. Ayrıca yumuşatıcı veya bor katkılı yıkama maddesi ile kalsiyum stearat içerikli sabun (özellikle sabun tozu) da kullanmayınız, çünkü kumaş elyafının içine nüfus ederek veya ipliğe yapışarak bezin emiciliğini engeller. Kesinlikle kaynatmayınız. 40oC'lik sıcak su ve yıkama maddesi bezlerin temizliği ve hijyeni için yeterlidir.

Yıkamadan önce gerek kendi kumaşına gerekse makinada diğer kumaşlara zarar vermemesi için bezinizin cırtbantlarını kapamayı unutmayınız.

Tüm tekstil ürünleri kurutma makinasında çok düşük ısıda veya kurutma askısında kurutulabilir.


Sızdırmaz katmanı yoktur, sadece emici bezdir. Üzerine uygun bir cover, Sızdırmaz Bez giydirilmesi gerekmektedir.

Yabancı marka ihracat ürünü olduğu için BabyNEO garanti kapsamında değildir. İade veya değişim ancak ürünün stokta mevcut olması durumunda ve kullanım amacını yüksek derecede etkileyen hatalar olması halinde, kargo ücreti müşteriye ait olacak şekilde özel şartlarla mümkündür.

 

Diğer Özellikler
Stok Kodu9188
MarkaOUTLET
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)1