TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz 3 iş günü içerisinde teslim edilir

Üretim hatalarına karşı {{garantisuresi}} YIL GARANTİ
32,9662
35,8727

Outlet Organik Pamuk Yıkanabilir Kadın Pedi Siyah - Günlük Boy

Fiyat:
31,81 TL + KDV
KDV Dahil:
34,99 TL
7,66 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sızdırmaz Organik Pamuk Yıkanabilir Kadın Pedi
Günlük Boy 1 adet


(Ebatlarda +/- farklılıklar bulunmaktadır. Ürünün kullanım amacını etkiyecek herhangi bir hata yoktur.)

* Pedin her iki yüzü ve iç emici katmanlar organik pamuktur. 

Dışı organik pamuk sızdırmaz, iç kumaşı çok yumuşak, alerji yapmayan organik pamuk kumaşındandır. 3 kat emicili katmanlı vardır. Kullanılan tüm malzemeler uluslararası Öko-Tex 100 Standardı'nın en üst seviyesi olan CASS 1 sertifikasına sahiptir.

ÖNEMLİ NOT: Ped üstündeki oval dikişli kısım içe gelecek şekilde (teninize değecek şekilde) çamaşırınıza yerleştirin. Her iki yüz de aynı organik pamuk kumaştan üretildiği ve sızdırmaz katman iç katmanda bulunduğu için, dışarıdan gözükmemektedir.

Su geçirmez dış yüzey sayesinde emilen sıvının iç çamaşırınıza geçmesi engellenir. Ayrıca pedin yan taraflarında bulunan kanatlar ve çıtçıtlar, pedin iç çamaşırınıza kolayca oturmasına yardımcı olur ve pedin kaymasını engeller. Kullandıktan sonra bu kanatları pediniz ile birlikte içe katlayarak çıtçıtları kapatabilir ve yıkayana kadar saklayabilirsiniz.

 KULLANIM
* Kullanmadan önce emiciliği arttırmak için 3 defa yıkayınız.
* Ped üstündeki oval dikişli kısım içe gelecek şekilde (teninize değecek şekilde) çamaşırınıza yerleştirin. Her iki yüz de aynı organik pamuk kumaştan üretildiği ve sızdırmaz katman iç katmanda bulunduğu için, dışarıdan gözükmemektedir.
* Kulakları çamaşırınızın dışına doğru katlayıp, çıtçıtları kapatınız.
* Kullandıktan sonra emici kısım içe gelecek şekilde üst ve alt kenarları içe katlayınız. Kulakları da üstüne katladıktan sonra çıtçıtları kapatınız. Böylelikle kullanılmış pedleri yıkayacağınız zamana kadar sızıntı olmadan saklayabilirsiniz.

 YIKAMA VE BAKIM
* Yıkamadan en az 30 dak.-1 saat önce soğuk suya bastırınız.
* Çamaşır makinanıza 1-2 yemek kaşığı deterjan koyarak yıkayınız.
* 30 derece suda yıkanmalıdır. Sıcak su kandaki demirin kumaşın üstüne sabitlenmesine neden olur ve leke oluşumuna yol açar.
* Çamaşır suyu ve yumuşatıcı kullanmayınız. Çamaşır suyu kumaşın kolay deforme olmasına neden olur ve cilt sağlığı açısından zararlı olabilir. Yumuşatıcılar ise ipliklerin üzerini sararak emiciliği engeller. Bor/boraks katkılı yıkama maddeleri ve sabun tozu da emiciliği olumsuz etkilediği için önerilmemektedir. Ayrıca sabun tozu zor eridiği için kumaşta kalıntı bırakabilir ve alerjik reaksiyona neden olabilir.
* Kurutma makinasında düşük ısıda veya kurutma askısında kurutabilirsiniz.

ÖNERİ - Lekeler Nasıl Çıkar?
* Öncelikle belirtmeliyiz ki leke pedin kirli olduğu anlamına gelmez.
* Bastıracağınız soğuk suya isteğe bağlı olarak çok az limon suyu veya beyaz sirke de ekleyebilirsiniz. Bu işlemi uygularsanız yıkama sonrası ekstra durulama yapmanızı öneririz.
* Mantar rahatsızlığınız varsa, kullanılmış pedlerinizi bastırdığınız suya çok az beyaz sirke koymanızı öneririz. Bu durumda yıkama sonrası ekstra durulama yapılmalıdır.
* Güneş ışığında kurutmak da leke çıkarmanızda yardımcı olacaktır.

Yabancı marka ihracat ürünü olduğu için BabyNEO garanti kapsamında değildir. İade veya değişim ancak ürünün stokta mevcut olması durumunda ve kullanım amacını yüksek derecede etkileyen hatalar olması halinde, kargo ücreti müşteriye ait olacak şekilde özel şartlarla mümkündür.


 

Diğer Özellikler
Stok Kodu9051
MarkaOUTLET
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler