TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz {{teminsuresi}} gün içerisinde teslim edilir

{{garantisuresi}} YIL GARANTİ

Ürününüz gün içerisinde teslim edilir

14 GÜNDE İADE

Ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.

16,8237
17,5638

Peeling İpek Kozası 10 adet

Peeling İpek Kozası

Kozasından çıkmış ipek böceğinin geride bıraktığı kozasından üretilmiştir. Plastik veya herhangi bir katkı maddesi içermez, %100 doğal bir üründür. Peeling etkisi sağlar, sivilce, siyah nokta ve yüz temizliğinde yardımcı olur. Düzenli kullanımda kırışık oluşumunu engeller. Cildi besler, nemlendirir ve yumuşatır. Bu özellikleri ile ipek kozaları binlerce yıldır Uzakdoğu kadınlarının iyi sakladıkları güzellik sırlarından biri olmuştur. Günümüzde birçok güzellik merkezinde de kullanılmaktadır.


İpek, fibroin (lifli protein) ve serisin (globüler, zamklama proteini) olarak isimlendirilen iki ana proteinden oluşmaktadır. Serisin, yüksek hidroksi aminoasit içeriği (yaklaşık %46) ile derinin nemlilik oranını düzenleyen su bağlayıcı kapasiteye sahiptir. Özgün aminoasit dizisi ile ciltte sıkılaştırıcı, kırışık önleyici etkiler gösterir. Antioksidan karakteri, nemlendirme yeteneği yanında, memeli hücreleri üzerindeki mitojenik etkisi nedeniyle, serisinin hücre kültürü ve doku mühendisliğinde yararlı olduğu son yıllarda yapılan çalışmalarla göstermiştir. Ayrıca keratinositler ve fibroblastlar üzerindeki olumlu etkileri, başta yara bakım malzemeleri olmak üzere deri dokusu onarımı için serisin bazlı biyomalzemelerin gelişmesine yol açmıştır.
Serisin’in karakteristik bir diğer özelliği ise ışığı dağıtıcı etkisidir. Bu şekilde güneşin zararlı etkilerini bertaraf ederek, cilde ışıltılı bir görünüm kazandırır.

KULLANIM
* Yüzünüzü yıkadıktan veya banyodan hemen sonra temiz cilde kullanımı önerilir.
* İpek kozasını yumuşatmak için sıcak suda (el yakmayacak kadar sıcak olmalı) 3-5dk. süreyle bekletiniz.
* Yumuşak kozayı parmağınıza takarak, yüzünüze yuvarlak hareketlerle masaj yapınız.
* İşlem bittikten sonra temiz suyla yıkayınız ve kuruması için bırakınız.
* Her koza 4-5 defa kullanılabilir.


Paket içeriği: 10 adet

Diğer Özellikler
Stok Kodu623
MarkaNeoComfort
Stok DurumuÜrünümüzün stoğu tükenmiştir, şu an üretim aşamasındadır. Yakında tekrar stoğumuzda olacak.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.