TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz 3 iş günü içerisinde teslim edilir

Üretim hatalarına karşı {{garantisuresi}} YIL GARANTİ
32,6298
34,9919

Sızdırmaz Organik TEK BEDEN Emici Ped 10'lu PAKET

Fiyat:
1.408,18 TL + KDV
İndirimli Fiyat (%10) :
1.267,36 TL + KDV
Kazancınız 140,82 TL
KDV Dahil:
1.394,10 TL
305,31 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
ORGANİK SIZDIRMAZ EMİCİ PED – TEK BEDEN
34-40cm Esneyebilir takribi 5-20kg

ŞİMDİ YENİLENDİ..! ÇOK DAHA YUMUŞAK BACAK LASTİKLERİ...


*Alerji Yapmaz
*Çok Yumuşaktır
*Nano Teknoloji içermez
*İç kumaş %100 Organik Pamuk, dışı Sızdırmazdır
*Ergonomik yapısı sayesinde tam oturur
*Öko-Tex 100 CLASS 1 Sertifikalı


BabyNEO Cover (Sızdırmaz Külot) ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca isteğe bağlı olarak BabyNEO Tek Beden bezlerin de içine kullanılabilir.

5 kat emici ve emilen sıvıyı tutucu farklı kalitedeki kumaşlardan oluşmaktadır. En üst kat %100 Organik Pamuk olup, en alt kat ise PU lamine edilmiş sızdırmaz kumaştır. Böylelikle sadece pedi değiştirerek, aynı dış sızdırmaz Cover’ı, kirlenmiş ise silip, kullanmaya devam edebilirsiniz. Tek Beden modellerde kullanılacak ise ped eğer cebin içine koyuldu ise ana gövdenin içi de ıslanacağı için ikisinin de değiştirilmesi gerekir. Ancak bu pedi cebin içine değil de üstüne koyarsanız ve ana gövde içi ıslanmadı ise, sadece pedi değiştirerek kullanabilirsiniz.

Geniş ön ve arka kısmı sayesinde bebeğinizin altına tam oturur, altını tam sarar, kaymayı engeller ve baskı ile etrafa yayılan sıvının da emilmesini kolaylaştırır. Ayrıca yanlardaki lastikler ekstra bir bariyer oluştururken, aynı zamanda pedin 34-40cm arası uzayıp kısalmasını sağlar ve böylelikle ayarlanabilir bezinizin içine tam oturur.
Kullanılan tüm malzemelerin uluslararası Öko-Tex 100 Standardı’nın özellikle bebek ürünlerine verilen CLASS 1 Sertifikaları bulunmaktadır.

BAKIM VE YIKAMA
Kullanmadan önce emiciliğine tam olarak kavuşabilmesi için 3 defa yıkayınız.
Bebek bezi pedinizi çamaşır makinasında veya elde, yıkama talimatlarına uygun şekilde yıkayabilirsiniz. Çamaşır suyu kullanmayınız. Sabun türevi yıkama maddeleri kullanıldığında, kumaşa yapışarak daha zor eridikleri için iyi durulanmaz ise bebeğin idrarı ile birleşerek alerjik bünyeli bebeklerde kızarıklığa neden olabilir. Bu tip yıkama maddeleri ve karbonat, sirke gibi diğer maddeler kullanıldığında iyi durulayın. Ayrıca yumuşatıcı veya bor katkılı yıkama maddesi ile kalsiyum stearat içerikli sabun (özellikle sabun tozu) da kullanmayınız, çünkü kumaş elyafının içine nüfus ederek veya ipliğe yapışarak bezin emiciliğini engeller. Kesinlikle kaynatmayınız. 40oC'lik sıcak su ve yıkama maddesi bezlerin temizliği ve hijyeni için yeterlidir.

Tüm tekstil ürünleri kurutma makinasında düşük ısıda veya kurutma askısında kurutulabilir.

BabyNEO bezinizin tam işlevini gösterebilmesi için, uygun diğer BabyNEO ürünleri ile birlikte kullanmanızı öneririz.


*Yıkanabilir bebek bezi %100 kumaştan üretilmiştir. Herhangi emici kimyasal jel kullanılmamıştır. Bu nedenle kullan-at bezlerdeki gibi çok yüksek emiciliğe sahip olmayabilirler. Kullanılan kumaş katmanların emme kapasitesi ile sınırlıdır. Kumaş emme kapasitesi kadar sıvıyı emebilmekte ve sızdırmaz katman yardımı ile saklayabilmektedir. Kumaşların emme kapasitesinden ve sızdırmaz katmanın saklama kapasitesinden fazla sıvı doğal olarak içerde saklanamayacak ve sızma riski oluşabilecektir. Bunu bir torbaya su doldurmak şeklinde düşünebilirsiniz. O nedenle bez değiştirme sıklığını bebeğinizin tuvalet yoğunluğuna ve sıklığına bağlı olarak sizin ayarlamanız gerekmektedir.
Ürün İçeriği: Bir yüzü %100 Organik Pamuk, diğer yüzü sızdırmaz PUL kumaş olup, orta katmanlar Bambu ve Polyester kalitelerinde farklı kumaşlardandır. Kullandığımız tüm kumaşlar tüm dünyada kabul gören uluslararası Öko-Tex 100 Standardının özellikle bebek ürünlerine verilen Class 1 sertifikasına sahiptir. Bu sertifika ürünümüzde bebeğinize zarar verebilecek kimyasal bulunmadığının uluslararası garantisidir.

 
Diğer Özellikler
Stok Kodu659
MarkaBabyNEO
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)1