• Tüm Kategoriler
  • Tek Beden Cepli Fleece Yıkanabilir Bebek Bezi Gövdesi MONSTERS

   Fiyat:
   83,24 TL + KDV
   KDV Dahil:
   89,90 TL
   29,97 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   TEK BEDEN Cepli FLEECE YIKANABİLİR BEBEK BEZİ GÖVDESİ
   Pocket Bez


   Ürün İçeriği: SADECE 1 ADET CEPLİ TEK BEDEN FLEECE SIZDIRMAZ GÖVDE İÇERİR. EMİCİ PED DAHİL DEĞİLDİR. EMİCİLİK İÇİN PED ÇEŞİTLERİMİZDEN AYRICA SEÇEBİLİRSİNİZ.

   - 2019 Avrasya Kalite Ödülü
   - 2018 Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği Yılın Önerilen Markası
   - 2018 TTKD (Tüm Tüketicileri Koruma Derneği) Yılın Altın Markası Ödülü

   - 2016 Green Star Award "Yenilikçi Doğal Yaşam Ürünü" Ödülü
   - 2015 Yılı Sağlık Ve Hijyen Kategorisi’nde Tüketi Ödülleri Birincisi


   3-17 kg arası tüm bebekler için uygun TEK BEDEN
   *%100 Kumaş, nano teknoloji içermez
   *Ergonomik yapılı, çift taraflı ped
   *Pişiğe yol açmaz
   *Tuvalet eğitimine yardımcı olur
   *Bakteri barındırmaz
   *Alerji yapmaz
   *Hijyeniktir
   *Leke tutmaz, kolay yıkanır ve kurur
   *Kimyasal jel içermez
   *PVC, naylon ve Kanserojen madde içermez
   *Kullanılan tüm malzemeler Öko-Tex 100 Standardı Class 1 sertifikalıdır.


   - İlk bebeğinizde %70'e varan oranlarda tasarruf etmenize yardımcı olur. İkinci bebek için hiç bez masrafınız olmaz.
   - Bebeğiniz sağlıklı bir ürünle büyür.
   - Çevrecidir, doğayı korur.


   Bebeğinizin ilk gününden itibaren bezden kurtuluncaya kadar kullanabileceğiniz, bebeğinizle birlikte büyüyen yıkanabilir bebek bezi… Ayrı olarak satın alabileceğiniz ÇİFT TARAFLI EMİCİ PEDİ sayesinde bebeğinize istediğinizde “Fleece” yüzü ile daha fazla kuruluk (beyaz taraf üstte kullanılarak), veya BAMBU-PAMUK karışımının rahatlığını ve doğallığını (kadife yüzlü etiketli taraf üstte kullanılarak) sunabilirsiniz. Ayrıca ergonomik yapısı ile bebeğinizin poposuna tam oturacak şekilde geliştirildi. Dış sızdırmaz gövdede bulunan ayar çıtçıtları sayesinde rahatlıkla yenidoğan bebekten, bezden kurtulma yaşına kadar tüm çocuklar için aynı bez kullanılabilir. Ayrıca bu çıtçıt kapamalar sayesinde göbek kısmı çok yumuşak ve rahat. Her zamanki gibi kolay yıkanır, kolay kurur.

   Emiciliğini arttırmak veya daha uzun süre aralıklarla değiştirmek için (gece kullanımı gibi), 
   BabyNEO Bambu Emici Ekstra Ped ekleyerek kullanabilirsiniz. Ayrıca BabyNEO Sızdırmaz Organik Emici Ped (Tek Beden ve Yenidoğan boyları) ile de uyumludur. Yenidoğan döneminde kendi pedi büyük gelirse ayrıca satılan daha küçük boyutlu Bambu Yenidoğan Emici Ped ile de kullanılabilir.

   Hava geçirgen yapısı sayesinde bebeğinizin poposunun hava almasını sağlar. Bezin içinde sıcak nemli havayı barındırmaz ve pişik oluşumuna sebep olan nedenleri azaltır. Erkek çocuklarda fertility/sperm üretim yetisinde olumsuz etki yapmaz. Özel TPE patentli modelimiz sayesinde bebeğinizin midesine alttan basınç yaparak, özellikle beslenme sonrası reflü’ye neden olmaz. Bebeklerin bezden 3 ila 6 ay daha önce kurtulmalarına yardımcı olur. Kanserojen etkisi bulunan, alerji, astım, cilt tahrişi gibi bir takım hastalıklara neden olan TBT, Dioxin, Sodyum Polyacrylate Emici Jel, PVC ve parfüm içermemektedir.

   BabyNEO Yıkanabilir Bebek Bezleri bebeğiniz kadar çevre açısından da çok sağlıklıdır. Üretiminde çok daha az enerji ve daha az geri dönüşümü olmayan kaynaklar kullanılmakta, çok daha az geri dönüşümü olmayan atık su ve katı atık oluşturmaktadır. Doğada yüzyıllarca kaybolmayacak atık oluşturmaz.


   Çok daha detaylı bilgiyi buraya tıklayarak kurumsal web sitemizin “Neden BabyNEO Yıkanabilir Bebek Bezi Kullanmalıyım” sayfasındaki maddeleri tek tek açarak inceleyebilirsiniz.

   KULLANIM
   Bebek bezinizin en iyi şekilde emiş gücüne sahip olabilmesi için kullanmadan önce 3 defa YIKAYINIZ.!
   Öncelikle bezi bebeğinizin bedenine uygun olacak şekilde öndeki dikey çıtçıtlardan ayarlayınız. Ayrı olarak alacağınız Emici pedinizi isterseniz ana gövdenin popo kısmındaki cepten içeri, isterseniz doğrudan gövdenin içine yerleştirebilirsiniz. Cebin içine koyduğunuzda içeride toplanmamış, düz yayılmış olmasına dikkat edin. Eğer kendi Çift Taraflı Emici Pedi’ni kullanıyorsanız, Pedi gövdenin üstüne koyarken çift taraflı pedinizin istenildiğinde “Fleece” yüzünü yukarıya doğru koyarak daha fazla kuruluk (beyaz taraf üstte kullanılarak), istenildiğinde ise 
   Bambu-Pamuk karışımlı yüzü (etiketli, kadife yüz) yukarıya kullanarak %100 doğallığın rahatlığını bebeğinize sunabilirsiniz. Sonra diğer kullan-at bezlerde yapıldığı gibi bezi bebeğinizin altına yerleştirin, bezin ön kısmını hafiften öne doğru çekip esneterek bebeğinizin göbeğine getirin ve kulaklardaki çıtçıtları bezin üstüne kapayın. Bezi giydirdikten sonra parmağınız yardımı ile bel ve bacak çevresinde içe veya dışa dönük yerler var mı diye kontrol edip düzeltiniz. Bez ne çok sıkı ne de çok bol olmamalı. İç kumaşın dışa dönük olması veya bebeğinizi rahatsız edebilir düşüncesi ile bezi bol bağlamanız sızmalara neden olabilir.

   Her bebeğin tuvalet alışkanlığı, yani tuvalet sıklığı ve yoğunluğu farklıdır. Bu nedenle bez değiştirme süresini her aile kendi bebeğine göre kendi belirlemesi gerekmektedir.

   Bezi bebeğinizin altından çıkardıktan sonra var ise katı dışkısını tuvalete dökünüz. Arzu ederseniz bebeğinizin kakasını daha kolay temizlemek için 
   BabyNEO Pamuk Kumaş Liner veya
   BabyNEO Bambu Atılabilir Kağıt Liner kullanabilirsiniz. Bu ürünlerimiz özellikle katı tuvaletin kolay atılabilmesi ve bezin daha kolay temizlenmesinde yardımcı olmaktadırlar.

   BAKIM VE YIKAMA
   Kirli yıkanabilir bebek bezleri genel olarak kumaş bir çantada bekletilebilir. Saklama için
   BabyNEO Sızdırmaz Islak/Kuru Torba’mızı kullanabilirsiniz. Bezlerinizi 1 günden uzun süre bekletecekseniz, yıkamadan önce 2-3 saat soğuk suda bekletiniz.

   Bebek bezinizi, pedi ile birlikte çamaşır makinasında veya elde, yıkama talimatlarına uygun şekilde yıkayabilirsiniz. Çamaşır suyu kullanmayınız. Sabun türevi yıkama maddeleri kullanıldığında, kumaşa yapışarak daha zor eridikleri için iyi durulanmaz ise bebeğin idrarı ile birleşerek alerjik bünyeli bebeklerde kızarıklığa neden olabilir. Bu tip yıkama maddeleri ve karbonat, sirke gibi diğer maddeler kullanıldığında iyi durulayın. Ayrıca yumuşatıcı veya bor katkılı yıkama maddesi ile kalsiyum stearat içerikli sabun (özellikle sabun tozu) da kullanmayınız, çünkü kumaş elyafının içine nüfus ederek veya ipliğe yapışarak bezin emiciliğini engeller. Ütülemeyiniz (sadece emici pedin bambu yüzü çok düşük ısıda ütülenebilir). Kesinlikle kaynatmayınız. En fazla 60oC'lik sıcak su ve yıkama maddesi bezlerin temizliği ve hijyeni için yeterlidir.

   Arzu ederseniz BabyNEO EcoWash Organik Deterjanı’mızı öneririz.

   Tüm tekstil ürünleri kurutma makinasında düşük ısıda veya kurutma askısında kurutulabilir.

   BabyNEO bezinizin tam işlevini gösterebilmesi için, uygun diğer BabyNEO ürünleri ile birlikte kullanmanızı öneririz.


   *Yıkanabilir bebek bezi %100 kumaştan üretilmiştir. Herhangi emici kimyasal jel kullanılmamıştır. Bu nedenle kullan-at bezlerdeki gibi çok yüksek emiciliğe sahip olmayabilirler. Ayrıca satın alacağınız uygun bir emici ped ile kullanılması gereklidir. Bezin emiciliği kullanacağınız pedin kumaş katmanların emme kapasitesi ile sınırlıdır. Kumaş ped emme kapasitesi kadar sıvıyı emebilmekte ve sızdırmaz katman yardımı ile saklayabilmektedir. Kumaşların emme kapasitesinden ve sızdırmaz katmanın saklama kapasitesinden fazla sıvı doğal olarak içerde saklanamayacak ve sızma riski oluşabilecektir. Bunu bir torbaya su doldurmak şeklinde düşünebilirsiniz. O nedenle bez değiştirme sıklığını bebeğinizin tuvalet yoğunluğuna ve sıklığına bağlı olarak sizin ayarlamanız gerekmektedir.
   Ürün İçeriği: Ana gövde %100 Mikropolyester, orta katman %100 PU Laminasyondur. Kullandığımız tüm kumaşlar tüm dünyada kabul gören uluslararası Öko-Tex 100 Standardının özellikle bebek ürünlerine verilen Class 1 sertifikasına sahiptir. Bu sertifika ürünümüzde bebeğinize zarar verebilecek kimyasal bulunmadığının uluslararası garantisidir.


   Diğer Özellikler
   Stok Kodu1026
   MarkaBabyNEO
   Stok DurumuVar

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

   © Natura Bebek Tekstil Ürünleri Tic. Ltd. Şti.  2008-2021

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.