TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz 3 iş günü içerisinde teslim edilir

Üretim hatalarına karşı {{garantisuresi}} YIL GARANTİ
32,84
35,1096

Yenidoğan Bambu Yıkanabilir Bebek Bezi YILDIZLAR

Fiyat:
154,45 TL + KDV
KDV Dahil:
169,90 TL
37,21 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
YENİDOĞAN BAMBU YIKANABİLİR BEBEK BEZİ


Ürün İçeriği: 1 adet Bambu Sızdırmaz Gövde + 1 adet Bambu Emici Ped


2,5-4,5 kg arası yenidoğan bebekler için
*%100 Kumaş, nano teknoloji içermez
*Özel göbek bağı oyuğu
?*Ergonomik yapılı
*Pişiğe yol açmaz
*Tuvalet eğitimine yardımcı olur
*Bakteri barındırmaz
*Alerji yapmaz
*Hijyeniktir
*Kolay yıkanır ve kurur
*Kimyasal jel içermez
*PVC, naylon ve Kanserojen madde içermez
*Kullanılan tüm malzemeler Öko-Tex 100 Standardı Class 1 sertifikalıdır.


- İlk bebeğinizde %70'e varan oranlarda tasarruf etmenize yardımcı olur. İkinci bebek için hiç bez masrafınız olmaz.
- Bebeğiniz sağlıklı bir ürünle büyür.
- Çevrecidir, doğayı korur.


Yenidoğan bebeğinizin ilk gününden itibaren rahatlıkla kullanabileceğiniz yıkanabilir bebek bezi…Özel göbek bağı boşluğu sayesinde, bağ düşmeden öncesinde ve sonrasında rahatça kullanabilirsiniz. Çıtçıtları sayesinde kolayca ayarlanabilir. Ana gövdenin içindeki Bambu iç kumaşı ve Bambu emici pedi sayesinde son derece yumuşak, rahat, emici, anti-alerjik ve anti-bakteriyel.

Hava geçirgen yapısı sayesinde bebeğinizin poposunun hava almasını sağlar. Bezin içinde sıcak nemli havayı barındırmaz ve pişik oluşumuna sebep olan nedenleri azaltır. Erkek çocuklarda fertility/sperm üretim yetisinde olumsuz etki yapmaz. Özel TPE patentli modelimiz sayesinde bebeğinizin midesine alttan basınç yaparak, özellikle beslenme sonrası reflü’ye neden olmaz. Bebeklerin bezden 3 ila 6 ay daha önce kurtulmalarına yardımcı olur. Kanserojen etkisi bulunan, alerji, astım, cilt tahrişi gibi bir takım hastalıklara neden olan TBT, Dioxin, Sodyum Polyacrylate Emici Jel, PVC ve parfüm içermemektedir.

BabyNEO Yıkanabilir Bebek Bezleri bebeğiniz kadar çevre açısından da çok sağlıklıdır. Üretiminde çok daha az enerji ve daha az geri dönüşümü olmayan kaynaklar kullanılmakta, çok daha az geri dönüşümü olmayan atık su ve katı atık oluşturmaktadır. Doğada yüzyıllarca kaybolmayacak atık oluşturmaz.


Çok daha detaylı bilgiyi buraya tıklayarak kurumsal web sitemizin “Neden BabyNEO Yıkanabilir Bebek Bezi Kullanmalıyım” sayfasındaki maddeleri tek tek açarak inceleyebilirsiniz.

KULLANIM
Bebek bezinizin en iyi şekilde emiş gücüne sahip olabilmesi için kullanmadan önce 3 defa YIKAYINIZ.!
Öncelikle bebeğinizin göbek bağı halen duruyorsa üst ortadaki erkek çıtçıtı aşağı doğru kıvırarak ortadaki dişi çıtçıta takınız, böylelikle bezinizin göbek kısmı dışarı-aşağı doğru kıvrılacak ve bebeğinizin göbek bağı kısmını rahatsız etmeyecektir. Ardından emici pedi ana gövdenin içine yerleştirin. Sonra diğer kullan-at bezlerde yapıldığı gibi bezi bebeğinizin altına yerleştirin, bezin ön kısmını hafiften öne doğru çekip esneterek bebeğinizin göbeğine getirin ve kulaklardaki çıtçıtları bezin üstüne kapayın. Bezi giydirdikten sonra parmağınız yardımı ile bel ve bacak çevresinde içe veya dışa dönük yerler var mı diye kontrol edip düzeltiniz. Bez ne çok sıkı ne de çok bol olmamalı. İç kumaşın dışa dönük olması veya bebeğinizi rahatsız edebilir düşüncesi ile bezi bol bağlamanız sızmalara neden olabilir.

Her bebeğin tuvalet alışkanlığı, yani tuvalet sıklığı ve yoğunluğu farklıdır. Bu nedenle bez değiştirme süresini her aile kendi bebeğine göre kendi belirlemesi gerekmektedir.

Bezi bebeğinizin altından çıkardıktan sonra var ise katı dışkısını tuvalete dökünüz. Arzu ederseniz bebeğinizin kakasını daha kolay temizlemek için 
BabyNEO Pamuk Kumaş Liner veya BabyNEO Bambu Atılabilir Kağıt Liner kullanabilirsiniz. Bu ürünlerimiz özellikle katı tuvaletin kolay atılabilmesi ve bezin daha kolay temizlenmesinde yardımcı olmaktadırlar.

BAKIM VE YIKAMA
Kirli yıkanabilir bebek bezleri genel olarak kumaş bir çantada bekletilebilir. Saklama için
BabyNEO Sızdırmaz Islak/Kuru Torba’mızı kullanabilirsiniz. Bezlerinizi 1 günden uzun süre bekletecekseniz, yıkamadan önce 2-3 saat soğuk suda bekletiniz.

Bebek bezinizi, pedi ile birlikte çamaşır makinasında veya elde, yıkama talimatlarına uygun şekilde yıkayabilirsiniz. Çamaşır suyu kullanmayınız. Sabun türevi yıkama maddeleri kullanıldığında, kumaşa yapışarak daha zor eridikleri için iyi durulanmaz ise bebeğin idrarı ile birleşerek alerjik bünyeli bebeklerde kızarıklığa neden olabilir. Bu tip yıkama maddeleri ve karbonat, sirke gibi diğer maddeler kullanıldığında iyi durulayın. Ayrıca yumuşatıcı veya bor katkılı yıkama maddesi ile kalsiyum stearat içerikli sabun (özellikle sabun tozu) da kullanmayınız, çünkü kumaş elyafının içine nüfus ederek veya ipliğe yapışarak bezin emiciliğini engeller. Ütülemeyiniz (sadece emici pedin bambu yüzü çok düşük ısıda ütülenebilir). Kesinlikle kaynatmayınız. 40oC'lik sıcak su ve yıkama maddesi bezlerin temizliği ve hijyeni için yeterlidir.

Tüm tekstil ürünleri kurutma makinasında düşük ısıda veya kurutma askısında kurutulabilir.

BabyNEO bezinizin tam işlevini gösterebilmesi için, uygun diğer BabyNEO ürünleri ile birlikte kullanmanızı öneririz.


*Yıkanabilir bebek bezi %100 kumaştan üretilmiştir. Herhangi emici kimyasal jel kullanılmamıştır. Bu nedenle kullan-at bezlerdeki gibi çok yüksek emiciliğe sahip olmayabilirler. Kullanılan kumaş katmanların emme kapasitesi ile sınırlıdır. Kumaş emme kapasitesi kadar sıvıyı emebilmekte ve sızdırmaz katman yardımı ile saklayabilmektedir. Kumaşların emme kapasitesinden ve sızdırmaz katmanın saklama kapasitesinden fazla sıvı doğal olarak içerde saklanamayacak ve sızma riski oluşabilecektir. Bunu bir torbaya su doldurmak şeklinde düşünebilirsiniz. O nedenle bez değiştirme sıklığını bebeğinizin tuvalet yoğunluğuna ve sıklığına bağlı olarak sizin ayarlamanız gerekmektedir.

Ürün İçeriği: Ana gövde %80 Bambu %20 Pes, orta katman %100 PU Laminasyondur. Bambu emici pedin her iki yüzü Bambu kalitesinde olup, orta katmanlar bambu-polyester kalitelerinde kumaşlardandır. Kullandığımız tüm kumaşlar tüm dünyada kabul gören uluslararası Öko-Tex 100 Standardının özellikle bebek ürünlerine verilen Class 1 sertifikasına sahiptir. Bu sertifika ürünümüzde bebeğinize zarar verebilecek kimyasal bulunmadığının uluslararası garantisidir.

***Bu Model Türk Patent Enstitüsü tarafından tescilli olup, 554 sayılı Endüstriyel Tasarımların Korunması Hakkında Yasa kapsamında koruma altındadır.
Diğer Özellikler
Stok Kodu214
MarkaBabyNEO
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)1

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler